Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

У Куцурубській ОТГ відбувся І зимовий кубок з міні-футболу

26 січня 2018 року за ініціативи відділу з питань освіти, молоді, спорту,  культури та медицини Куцурубської сільської ради об’єднаної    територіальної громади відбувся І зимовий кубок з міні-футболу.

Зустріч відбулася на базі Куцурубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка і були присвячені Дню соборності України.

У спортивних змаганнях брали участь збірні команди з Парутинського,  Солончаківського, Дмитрівського, Іванівського старостинських округів,села  Куцуруб та Очаківської санаторної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У запеклій та чесній боротьбі перемогу здобула Солончаківська команда, ІІ місце посіли спортсмени села Дмитрівка, ІІІ місце – села Куцуруб.