Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до розпорядження Куцурубського сільського голови від 03.03.2018 року № 21 оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Господарсько-земельного відділу .

Умови до кандидатів на посаду: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр або спеціаліст, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох  років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи  з комп'ютерними програмами.

Термін подання документів- 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Для довідок та подання документів звертатися  за адресою: с. Куцуруб , вул.Очаківська,120 , тел.94-231 ( 0984335690)