Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

Виїзд робочої групи

14-15 березня 2018 року робочою групою  в складі: заступника сільського голови Горгуленко Л.М., методиста відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Яланжи О.Л., представника Управління держпродспоживслужби в Очаківському районі  Кармазіна  С.А., голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, директора Парутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Раленко І.О., відповідального за організацію харчування Солончаківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Куцурубської сільської ради ОТГ Рижої А.О.,  проведено  огляд загальноосвітніх закладів Куцурубської ОТГ щодо забезпечення якісного харчування дітей у 2017/2018 навчальному році.

Результати проведеного огляду будуть винесені на розгляд засідання  виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ 19.03.2018 року.