Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

Захід до Дня вшанування учасників бойових дій в селі Матросівка

15 лютого 2018 року в приміщені Матросівської сільської бібліотеки пройшов захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29- річниці виведення військ колишнього Радянського союзу з території Афганістану. Запрошені були мічман запасу, сержант Кушнір Сергій Михайлович, старший сержант Погребний Юрій Іванович, солдат Тесленко Ігор Дмитрович. Завідуюча бібліотекою Варюк Людмила Миколаївна приготувала для афганців і добрі слова і навіть частування.  В. о. старости Бабій О.П. привітала афганців та вручила невеличкі подаруночки.

Свято пройшло в дружній, хвилюючій атмосфері. Кушнір С.М. за завданням військкомату вручив прикордоннику Тесленко медаль, присвячену до 100 – річчя пограничних військ. Свято пройшло в дружній, хвилюючій атмосфері. Наприкінці Гавриленко Вікторія заспівала для присутніх чудову українську пісню.