Інформація про благоустрій в Парутинському старостинському окрузі

Дата: 18.04.2018 16:11

Протягом останнього  часу жителі сіл прибирали двори, прилеглі території, вулиці. 12 квітня роботи велися в центрі Парутиного, на кладовищах усіх трьох сіл. В Парутиному в цей день на благоустрій загально сільських об’єктів вийшли працівники Палацу культури, дитячого садка, сільради, учні місцевої школи. Основні роботи зосередилися на сільському кладовищі, прибрано і вивезено сміття, проведено побілку і підштукарунення, завезено пісок.

Варто відзначити роботу колективів Палацу культури та дитячого садка, приватного підприємця Миколи Кепіна, колективу жінок села Каталине на чолі з Лідією Москальовою.

Після поминальних днів роботи буде продовжено на недобудованому стадіоні, автобусних зупинках в Прибузькому,та Каталиному.

Староста сіл Парутине,

Прибузьке та Каталине                                                         В.О. Ільїн