Відбулися змагання з легкої атлетики

9 жовтня на базі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти 2018-2019 навчального року. Тепер наші спортсмени готуються до обласних змагань з легкої атлетики, які відбудуться 16 жовтня. Тож побажаємо їм удачі!

09:38 10.10.2018

Відбулися змагання з гри "Городки"

7 жовтня на стадіоні «Артанія» в теплий сонячний день відбулися змагання з гри «Городки». Перше місце серед дорослих (змішана категорія) зайняла Балтаг Катерина  - вчитель фізичної культури Дмитрівського НВК.   Призові місця вибороли і її вихованці.

09:26 10.10.2018

Свої вміння показали юні художники

9 жовтня відмічається Всесвітній День художника. З нагоди цієї дати в Дмитрівському НВК вчитель образотворчого мистецтва Тимофєєва Лариса Станіславівна організувала цікаві заходи.

08:59 10.10.2018

Вчителю! Вклонюсь тобі доземно…

День вчителя – перше осіннє свято, яке завжди приносить із собою для дорослих – ностальгію за щасливими шкільними роками, для дітей – змогу подумати про те, яку роль відіграє шкільний вчитель в їхньому житті, а у всіх – щиру повагу до цієї благородної професії.

13:12 08.10.2018

Засідання комісії з питань ЖКГ, депутатської діяльності

05 жовтня в приміщенні сільської ради відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, а також постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

14:52 05.10.2018

Засідання бюджетної комісії, комісії з питань освіти

04 жовтня в приміщенні будинку культури відбулось засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, а також постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту охорони здоров'я та соціального захисту населення.

13:58 04.10.2018