Проекти рішень сесії від 26.06.2018року

Порядок денний:

1. Про  про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного  податку  на 2019 рік.

2. Про  місцеві податки  і  збори  на  території Куцурубської сільської   ради    об’єднаної територіальної       громади    на    2019   рік.

3. Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік

4. Про внесення змін до сільського бюджету Куцурубської сільської ради  об'єднаної територіальної громади.

5. Про  зміну освітнього рівня Острівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –  дошкільний навчальний заклад»  Куцурубської сільської ради ОТГ  Очаківського району Миколаївської області .

6. Про  затвердження Статуту Острівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –  дошкільний навчальний заклад» Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району Миколаївської області  у новій редакції.

7. Про перейменування Куцурубського Будинку культури у Центр культури, дозвілля, молоді та спорту  Куцурубської сільської ради ОТГ.

8. Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Куцурубський ЦПМСД – Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади».

9.   Про затвердження передавального акту.

10.  Про порядок призначення керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Куцурубської  сільської  ради об'єднаної територіальної громади.

11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України ********** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в межах села Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області.

12. Про надання громадянці України  **********  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд із земель комунальної власності в межах села Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області.

13. Про надання громадянці України  ************ дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд із земель комунальної власності в межах села Дніпровське Очаківського району Миколаївської області.