ПРОЕКТИ НОВИХ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Порядок дений засідання виконавчого комітету (15.12.2017р.)

Рішення виконавчого комітету №  1 від 15.12.2017 року "Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-листопад 2017 року"

Рішення виконавчого комітету № 2  від 15.12.2017 року "Про  проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової  роботи в населених пунктах об’єднаної громади"

Рішення виконавчого комітету № 4  від 15.12.2017 року "Про стан криміногенної ситуації  в громаді та попередження кримінальних та адміністративних  правопорушень"

Рішення виконавчого комітету № 5  від 15.12.2017 року "Про надання одноразових солодких продовольчих наборів дітям під опікою та дітям  з прийомних сімей, які проживають на території Куцурубської сільської ради ОТГ"

Рішення виконавчого комітету №6 від 15.12.2017 року "Про  надання солодких подарунків осіб яким виповнилося  80,85,90,95,100 років із числа осіб похилого віку"

Рішення виконавчого комітету № 7  від 15.12.2017 року "Про заходи щодо протидії гральному бізнесу на території Куцурубської об'єднаної територіальної громади"

Рішення виконавчого комітету № 8 ,9 від 15.12.2017 року "Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходиться у користуванні *********.

Рішення виконавчого комітету №  11 від 15.12.2017 року " Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходиться у користуванні померлої ********* "

Рішення виконавчого комітету № 12 від 15.12.2017 року "Про погодження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об'єктів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади в 2017 – 2018 р.р."

Рішення виконавчого комітету № 13  від 15.12.2017 року "Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходиться у користуванні померлої  *********"