Проекти рішень виконавчого комітету (09.02.2018р.)

Рішення виконкому № 1 від 09.02.2018 року " Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень 2018 року"

Рішення виконкому № 2 від 09.02.2018 року " Про баланс земель в розрізі старостинських округів на території Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади станом на 01.02.2018 року"

Рішення виконкому № 3 від 09.02.2018 року " Про  роботу Парутинського дошкільного  навчального закладу «Ластівка» у 2017 році"

Рішення виконкому № 4 від 09.02.2018 року " Про роботу Червонопарутинського дошкільного  навчального закладу «Перлинка» у 2017 році"