Проекти рішень виконавчого комітету від 27.06.2018р.

Порядок денний:

1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-травень 2018 року

2. Про сезонне працевлаштування неповнолітніх, що проживають на території Куцурубської  сільської ради об’єднаної територіальної громади.

3. Про     створення     комітету     забезпечення доступності   осіб  з   інвалідністю  та  інших маломобільних  груп  населення  до  об’єктів    соціальної     та     інженерно  - транспортної  інфраструктури  при Куцурубській сільській  раді  об’єднаної  територіальної  громади  та  положення  про нього.

4. Про   зміну цільового призначення об’єкта     комунальної     власності Куцурубської       сільської      ради  об’єднаної територіальної громади

5. Про     виготовлення   технічної  документації на  об’єкт     комунальної      власності  -  нежитлову будівлю Куцурубської сільської ради об’єднаної    територіальної       громади.

6. Про внесення змін до юридичної адреси Іванівської ЗОШ    І-ІІІ   ступеню   ім. І.Рачкова   Куцурубської  сільської    ради об’єднаної територіальної громади.

7. Про    виділення    із   цілісних   майнових   комплексів багатоквартирних будинків  на території Куцурубської   сільської   ради  об’єднаної    територіальної    громади окремо    визначених   об’єктів       нерухомого    майна    та    присвоєння    їм  окремих поштових адрес

8. Про  затвердження  посадового   складу  комісії з   питань  техногенно  –  екологічної   безпеки і надзвичайних  ситуацій  Куцурубської сільської ради     об’єднаної      територіальної     громади та   Положення  про  комісію  в  новій   редакції.

9. Про надання дозволу на  підписання договору купівлі - продажу житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами і земельної ділянки та ім’я неповнолітнього – **************

10. Про надання згоди   неповнолітній ********************** , здійснити  продаж  автомобіля на праві приватної власності, матері- ****************** , надати дозвіл  на підписання заяви   на продаж автомобіля , який належить її неповнолітній  доньці.

11. Про надання дозволу на  підписання договору купівлі - продажу житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами і земельної ділянки *********************

12. Про    надання    дозволу  громадянину     ********************  на   виготовлення   технічної  документації    на    житловий     будинок   з    усіма господарськими        будівлями      та       спорудами    за    адресою    в  с.**************************на        території   Куцурубської      сільської     ради   об’єднаної   територіальної  громади

13. Про    надання    дозволу  громадянинці    *******************  на   виготовлення   технічної  документації    на    житловий     будинок   з    усіма господарськими        будівлями      та       спорудами    за    адресою    в  ******************* на        території   Куцурубської      сільської     ради   об’єднаної   територіальної  громади.

14. Про    надання    дозволу  громадянці     ***********************  на   виготовлення   технічної  документації    на    житловий     будинок   з    усіма господарськими        будівлями      та       спорудами    за    адресою    в  ****************** на        території   Куцурубської      сільської     ради   об’єднаної   територіальної  громади.

15. Про    надання    дозволу  громадянці     **************  на   виготовлення   технічної  документації    на    житловий     будинок   з    усіма господарськими        будівлями      та       спорудами    за    адресою    в  ****************** на        території   Куцурубської      сільської     ради   об’єднаної   територіальної  громади

16. Про присвоєння юридичної адреси земельним ділянкам які знаходились у власності ******************

17. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці які знаходиться у власності *************

18. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці які знаходиться у власності **************