Проекти рішень виконавчого комітету від 20.04.2018р.

Проекти рішень виконавчого комітету від 20.04.2018 року:

1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень - лютий  2018 року.

2. Про хід виконання розпорядження сільського голови Куцурубської сільської ради ОТГ від 02.04.2018р. № 32 «Про затвердження заходів щодо організації    в 2018 році оздоровлення та відпочинку дітей, що проживають на території  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади».

3. Про розгляд листа служби у справах дітей Очаківської районної державної адміністрації від 13.04.2018 № 216/04-02.

4. Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами та проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку.

5. Про  надання разових солодких наборів до святкування 9 травня  Інвалідам війни, Учасникам війни та сім’ям  загиблих (померлих ) ветеранів війни Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади

6. Про надання дозволу на  підписання договору купівлі - продажу   житлового будинку за адресою село ********** вулиця  ************Очаківського району Миколаївської області .

7. Про     надання   дозволу   громадянці ***************  на  виготовлення  технічної   документації    на    квартирний житловий будинок   з       усіма       господарськими         будівлями     та   спорудами     за    адресою     в ******************   на      території  Куцурубської  сільської ради об’єднаної   територіальної  громади.

8. Про     надання   дозволу   громадянину ************** на  виготовлення  технічної   документації      житловий будинок   з       усіма       господарськими         будівлями     та   спорудами     за    адресою     в  с.   Солончаки  по  вул.***********    на      території  Куцурубської  сільської ради об’єднаної   територіальної  громади

9. Про  затвердження  посадового   складу  комісії з   питань  техногенно  –  екологічної   безпеки і надзвичайних  ситуацій  Куцурубської сільської ради     об’єднаної      територіальної     громади та   Положення  про  комісію  в  новій   редакції.