Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

Порядок дений

Порядок денний:

1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-вересень 2017 року.

Доповідач: Лаврик Н.Д. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

2. Про оформлення субсидій населенню Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Доповідач: Власюк О.С. - начальник відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з          сім'ями

3. Про охоплення навчанням дітей шкільного віку на території Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Доповідач: Дубіна Т.В. - начальник відділу з питань ВОМСКМ

4. Про  забезпечення пожежної безпеки під час  роботи  в осінньо-зимовому періоді.

Доповідач: Гонтаренко О.А. – фахівець господарсько-земельного відділу

5. Про постановлення громадян на      квартирний    облік    по Куцурубській  сільській  раді об’єднаної     територіальної громади.

Доповідач: Середа Л.Я. – фахівець господарсько-земельного відділу

6. Про  надання   дозволу громадянину Колосову Миколі Миколайовичу  на     виготовлення технічної   документації  на домоволодіння, яке складається з двох житлових будинків з усіма   господарськими   спорудами     за адресою в   с.   Парутине    по   вул.   Ольвійська,41   на території         Куцурубської      сільської       ради  об’єднаної    територіальної громади.

Доповідач: Федорова Л.Л. – секретар ради

7. Про надання дозволу громадянину Швець Анатолію Миколайовичу на      виготовлення     технічної  документації    на    житловий    будинок   з    усіма   господарськими       будівлями     та        спорудами за адресою в с. Іванівка по вул. Нова,  26 на    території    Куцурубської      сільської      ради   об’єднаної    територіальної     громади .

Доповідач: Федорова Л.Л. – секретар ради

8. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці  для будівництва та обслуговування жилого будинку розміром 0,18 га , яка знаходиться у користуванні  Магрицької Олесі Василівни.

Доповідач: Федорова Л.Л. – секретар ради

9. Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності  неповнолітніх на території Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Доповідач: Власюк О.С. - начальник відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями

10. Про розгляд сплати за коритування земельними ділянками державної та комунальної власності ТОВ "Сонячний"