Миколаївська область

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

З метою реалізації основних принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення ефективного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення,  забезпечення відкритості і прозорості  процедур надання адміністративних послуг в Куцурубській громаді рішенням Куцурубської сільської ради створено відділ «Центр надання адміністративних послуг» Куцурубської сільської ради.

Затверджений Перелік  адміністративних послуг, що дозволить забезпечити сприятливі умови для формування суспільних відносин, пов’язаних з наданням адміністративних послуг та буде сприяти налагодженню ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування, інших державних органів та суб’єктів звернення.

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади (с.Куцуруб)

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця адміністратора ЦНАП Куцурубської сільської ради ОТГ в с. Дмитрівка, с. Парутине, с. Солончаки, с. Матросівка

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: Миколаївська область, Очаківський район, с. Куцуруб, вул. Очаківська, 126

Контактний телефон: (096) 58-78-349

Електронна пошта: cnapksrs@ukr.net

Начальник відділу: Стинка Світлана Володимирівна.

Адміністратор: Коптєва Анна Самсонівна.

Адреси відділених робочих місць:

1. Миколаївська область, Очаківській район, с. Дмитрівка, вул. Очаківська, 40 (адміністратор: Денисюк Ірина Іллівна).

2. Миколаївська область, Очаківській район, с. Парутине, вул. Героя України Іванова, 17Б.

3. Миколаївська область, Очаківській район, с. Солончаки, вул. Очаківська, 21 (адміністратор: Ільїна Марія Мирославівна).

4. Миколаївська область, Очаківській район, с. Матросівка, вул. Миколаївська, 20/1 (адміністратор: Гаврилюк Олена Леонідівна).

Графік роботи  Центру надання  адміністративних послуг Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади

понеділок

вівторок

середа