A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та медицини

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та медицини

- - -

Детальніше

Офіційний сайт  відділ  освіти, молоді, спорту, культури та медицини

http://kucurubska.osv.org.ua/

Концерт "Мамина колискова"

7 березня 2020 року в Куцурубській школі мистецтв відбувся концерт учнів музичного відділення "Мамина колискова". Мати і дитина - це найпрекрасніший образ із загальнолюдської скарбниці духовності. Пісня матері зачаровує своєю ніжністю, мелодійністю, несе тепло та радість. У виконанні юних музикантів прозвучали народні українські колискові, інструментальні твори, сучасні композиції. Виставка робіт художнього відділення школи створила теплу, щиру атмосферу.

08:37:00 10.03.2020

" Диво-витинанки. Дерево життя."

14 лютого на художньому відділенні Куцурубської школи мистецтв відбувся відкритий урок викладача Паранюк Л.М. Тема: " Диво-витинанки. Дерево життя.", яку запропонувала Любов Мирославівна зацікавила як учнів, так і присутніх на уроці викладачів музичного відділення. Ми не тільки почули цікаву розповідь про історію виникнення цього напрямку декоративно-прикладного мистецтва, але й із захватом та старанністю спробували проявити свої здібності і фантазію, опановуючи цю техніку. Дякуємо Паранюк Любові Мирославівні за високий професіоналізм та любов до своєї справи.

09:05:12 17.02.2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Куцурубському КЗ «Центр культури, дозвілля, молоді та спорту» проведено тематичний вечір з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

08:20:07 17.02.2020

Семінар-практикум з елементами тренінгу «STEAM проєкт у школі: від ідеї до втілення»

Семінар-практикум з елементами тренінгу «STEAM проєкт у школі: від ідеї до втілення». Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, із метою впровадження STEAM-освіти у освітній процес, 12 лютого 2020 року на базі Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка відбувся семінар-практикум «STEAM проєкт у школі: від ідеї до втілення». На семінар-практикум були запрошені вчителі математики та вчителі початкових класів.

13:41:12 14.02.2020

Молодіжній політиці – ТАК!

Молоді люди залишають громаду і не повертаються? Молодь «пасивна» і нічого «не хоче»? Чи не часто ми чуємо ці фрази? Щоб вирішити цю проблему у Куцурубській громаді відповідно до рішення виконавчого комітету затверджено положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган при виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади. До складу новоствореної молодіжної ради ввійшли учні, студенти і молоді люди віком до 35 років, які проживають на території нашої громади. Найактивнішими учасниками стала молодь Парутинського, Дмитрівського старостинських округів та с. Куцуруб. Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, тому голова МР Катерина Балтаг була включена до складу виконавчого комітету Куцурубської громади. 24 січня 2020 року було проведено чергове засідання МР, на якому було підведено підсумки минулого року та обговорено плани на майбутній рік. Пригадати було що…Роботу щодо розвитку молодіжної політики в громаді розпочали із засідання «круглого столу» серед молоді «Вчимося жити разом» в лютому 2019 року. Заступник сільського голови Лариса Миколаївна Горгуленко разом з представниками відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської ОТГ та «Очаківського бюро правової допомоги» Першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» розглянули актуальні питання: «Стоп булінг» та розвиток молодіжної політики у Куцурубській громаді. З цього все і почалось! Першою заявкою МР про себе стала акція «Щастя має колір», яка була проведена у селах громади. До того ж постійними залишаються акції по прибиранню узбережжя та місць масового відпочинку. На День вишиванки та День Незалежності України у селах громади проведено ярмарки, за отримані кошти від яких у с. Парутине облаштувати велостоянку біля школи, а кошти куцурубчан розподілити між танцювальними дитячими колективами села «Стайл» та «Фенікс». Щоб почути думку молоді та визначити шляхи роботи на майбутнє, було вирішено провести соціальний проєкт «Громада очима молоді», завершення роботи над яким планується у 2020 році. Не залишається молодіжна рада нашої громади і осторонь від організації дозвілля. Разом з відділом з питань освіти, молоді, спорту, культури Куцурубської ОТГ проводяться спортивно-масові заходи для молоді. Підсумки минулого року підведені, на майбутнє шляхи визначені. І хоч не дуже хочемо завчасно розповідати про всі ідеї, але завісу привідкриємо. Плануємо свою роботу продовжувати у тих же напрямках, але тепер розширимо свою діяльність і в інших сферах. Як приклад, хочемо реалізувати спільно з органами місцевого самоврядування соціальний профорієнтаційний проєкт «Вірний вибір – запорука майбутнього громади». Адже молодь змінює світ і ми до цього готові….

09:58:34 10.02.2020

Планова нарада керівників клубних закладів

5 лютого 2020 року на базі Куцурубської публічної бібліотеки відбулася планова нарада працівників клубних закладів Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Методистом відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ Наталією Кусковською були розглянуті такі питання:  організація та проведення культурно-дозвіллєвих заходів, запланованих на перший квартал 2020 року, участь в обласних конкурсах, ведення документації клубних закладів. Методист відділу відмітила, що варто приділити увагу, користуючись інструментами «Public Relations»,  формуванню іміджу закладів, збільшенню кількості однодумців та розширенню кола споживачів культурних послуг, встановленню гарних відносин і взаєморозумінню між закладами культури та її аудиторією. 

13:41:28 07.02.2020

Вітаємо!!!

У жовтні місяці 4 школи, а саме, вчителі англійської мови закладів загальної середньої освіти Куцурубської ОТГ заповнили заявку на участь в англомовному таборі GoCamp. GoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України. "Хочеш змінити світ? Надихай дітей" - такий лозунг мовних таборів.  За програмою проєкту учні шкіл, які пройшли відбірковий етап, матимуть можливість поспілкуватись і провести серпень 2020 разом з іноземними волонтерами, які незабаром завітають в їхні школи. На участь у GoCamp подали заявки більше ніж 800 шкіл України. За результатами відбору 4 заклади освіти громади увійшли до списку переможців.

13:20:13 04.02.2020

Cемінар-практикум з елементами тренінгу для вчителів трудового навчання

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, із метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів трудового навчання закладів освіти громади як умова досягнення нової якості технологічної освіти, 24 січня 2020 року на базі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Рачкова відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «Шляхи формування в учнів проєктно-технологічної компетенції в умовах НУШ». На семінар були запрошені вчителі трудового навчання та вчителі початкових класів.

09:19:24 04.02.2020

День соборності

Акт Злуки або Велика Злука — урочисте оголошення 22 січня 1919 р. на Софійському майдані в Києві універсалу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, День соборності України. Вже традиційно відбулася зустріч з молоддю сіл Іванівки, Покровки та Яселки в приміщенні Іванівської сільської бібліотеки. За сприянням завідуючої клубу Ольги Ворончихіної, бібліотекар Дмитро Ворончихін розповів про цю знаменну подію, ознайомив з літературою, де Акт Злуки описаний більш широко. В приміщенні Парутинської сільської бібліотеки- філії було встановленно проектор та монітор для демонстрації тематичної короткометражної стрічки " Злука. День соборності України", а також ми продивились відео про мальовничі місця нашої землі для того,щоб дітям було легше збагнути і зрозуміти суть нашої зустрічі,а ще в бібліотеці була створена тематична виставка книжок і нашої символіки, бібліотекарем - Бень Є.О.. Після перегляду ми спустилися до танцювальної зали де і розгорнули велий прапор нашої незалежної держави, а також діти з прапорцями в руках створювали літери з написом "Україна", з яких потім худ. керівник Сметана О.В. змонтувала відео. Так би мовити ми створили невеличкий патріотично - тематичний флешмоб. А також всі відвідувачі бібліотеки мали і мають змогу за бажанням продивитись стрічку і ознайомитись із виставкою. В Солончаківській філії Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Т. Г. Шевченка відбулася урочиста лінійка до Дня Соборності України. Для учнів 1-4 класів Куцурубського ЗЗСО був проведений виховний захід "Україна - соборна країна" з метою виховання національної свідомості, формування рис громадянина української держави. В Матросівській бібліотеці провели годину державності «В єднанні сила і міць держави».

16:05:25 23.01.2020

Відкритий урок

21 січня відбувся відкритий урок зі старшою групою хореографічного колективу "Фенікс" Куцурубської школи мистецтв. Викладач Дрозд А.В. представила тему уроку: "Модерн танець- сучасний танець" та розповіла про особливості цього напрямку. Учні старанно продемонстрували присутнім свої навички та вміння, здобуті за навчальний період. На відкритий урок були запрошені батьки учнів, які мали нагоду оцінити досягнення своїх дітей. Бажаємо колективу "Фенікс" та його керівнику Дрозд А.В. творчих успіхів, наполегливості у досягненні нових цілей!

09:15:57 23.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень