Відділ освіти, молоді, спорту, культури та медицини

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та медицини

Офіційний сайт  відділ  освіти, молоді, спорту, культури та медицини

Прохання: Землю – берегти!

До Міжнародного Дня озонового шару в Дмитрівському НВК вчителем образотворчого мистецтва Тимофєєвою Ларисою Станіславівною було організовано виставку малюнків під девізом «Прохання: Землю – берегти!». Діти створювали власні композиції, розфарбовували розмальовки. Ще раз їх увагу було привернуто до питання охорони навколишнього середовища.

08:54 20.09.2019

Олімпійський тиждень в Дмитрівській школі

На відзначення Дня фізкультури і спорту в Дмитрівському НВК яскраво пройшов Олімпійський тиждень, який організувала і провела вчитель фізкультури, вчитель першої категорії Балтаг Катерина Іллівна. Що вражало, то це – справжня цікавість дітей до проведених заходів, бажання обов'язково прийняти в них участь.

08:38 17.09.2019

Серпнева (не)конференція освітян

29 серпня 2019 року освітяни Куцурубської громади зібралися попрацювати у новому дискусійному форматі EdCamp під час серпневої (не)конференції “Працюємо разом: натхненно, якісно, креативно, продуктивно”.

08:53 30.08.2019

Графік на 2016 проведення особистого та особистого виїзного прийому громадян начальником відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини

ГРАФІК проведення особистого та виїзного прийому громадян начальником відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ  у  2016  році

09:59 27.01.2016