Господарсько - земельний відділ виконавчого комітету Куцурубської сільської ради

Начальник господарсько – земельного відділу

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Куцурубська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку в рамках розроблення проєкту документа державного планування – Генерального плану с. Куцуруб та плану зонування території (зонінгу)

12:10:16 01.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ Про проведення громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування: «Генеральний план та План зонування території (зонінгу) с. Куцуруб Куцурубської сільської ради

Куцурубська сільська рада повідомляє про проведення громадського обговорення  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування: «Генеральний план та План зонування території (зонінгу) с. Куцуруб Куцурубської сільської ради Миколаївської області» (доопрацювання).

15:26:45 13.11.2023

"Про проведення громадського обговорення

00:00:24 24.07.2021

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївської області закликає власників земельних ділянок та орендарів перевірити відомості про свої земельні ділянки

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області вкотре звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру (ДЗК). Саме реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує належний захист державою суб’єктів права власності й господарювання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу і захисту своїх майнових прав.

10:42:31 06.01.2021