Місцеві вибори

Голосування відбулося (відбудеться) у неділю 25 жовтня 2020 року

ВІДОМОСТІ про зареєстрованих в багатомандатних виборчих округах кандидатів у депутати Куцурубської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Проміжні вибори депутатів Куцурубської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області 28 березня 2021 року

08:32:19 03.03.2021

Звернення сільського голови до мешканців Куцурубської об'єднаної громади

Закінчився черговий етап формування в Україні органів місцевого самоврядування, вибори 25 жовтня відбулись і вже встановлені їх результати. Цьогорічні вибори були дещо незвичними для великої кількості сіл, селиш та міст нашої держави. По-перше, проходили вони за незвичними для нас, новими правилами. По-друге, реформа децентралізації внесла свої корективи до складу територіальних громад. Так, до наших сусідів - територіальної громади міста Очакова приєднали села Покровської сільської ради, а села Кам’янської сільської ради тепер стали частиною Чорноморської ОТГ. І лише наша з вами громада на Очаківщині залишилась незмінною, бо ми одними з перших в області відреагували на виклики реформи і об’єднались в міцну, спроможну і результативну громаду.  І цього року ми підтвердили те, що здатні разом працювати, здатні долати нові випробування, здатні виконувати задумане і крокувати до здійснення нових планів.

15:28:23 11.11.2020

Куцурубська сільська ТВК (протоколи) Миколаївського району Миколаївської області оголошує результати голосування з виборів сільского голови та депутатів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

10:11:43 10.11.2020

Місцеві вибори 2020: запитання-відповіді про нову форму виборчих бюлетенів

"ОПОРА" вже пояснювала, як саме користуватись новими бюлетенями в короткому відео про те, як правильно заповнювати бюлетені та взагалі про нові виборчі системи та бюлетені. Але виникає багато запитань із проханнями деталізувати ті чи інші моменти.

16:45:46 09.10.2020

Громадянське об'єднання "ОПОРА" створила відеоролік як заповнювати бюлетені на місцевих виборах 2020

В зв'язку з суттєвими змінами в виборчому законодавстві України та для розуміння процесу голосування на місцевих виборах 2020 року, пропунуємо ознайомитися з розробленими матеріалами ГО "Опора", які допоможуть зрозуміти як буде виглядати бюлетень та як правильно його заповнювати.

15:18:53 09.10.2020

Офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах за новою системою

5 вересня 2020 року, в Україні офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня. Протягом 50 днів відбуватиметься поетапна підготовка, проведення голосування та підбиття підсумків виборів. Відповідно до календарного плану Центральної виборчої комісії заплановані наступні етапи:..

17:14:57 06.10.2020