Оголошення

19.11.2018 о 12.00 год.в приміщенні школи (с. Куцуруб, вул. Очаківська, буд. 123, каб. № 18, ІІ поверх) відбудеться виїзний прийом громадян мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги. Виїзний прийом буде проводити: Возняк Роман Іванович - начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

15:28 16.11.2018

Шановні платники єдиного податку І-ІІ групи !!!

Звертаємо Вашу увагу на те, що рішенням сільської ради від 26.06.2018 року №1 “Про місцеві податки і збори на території Куцурубської сільської ради ОТГ на 2019 рік”  прийнято нову ставку єдиного податку для ІІ групи  - 15%,  в зв’язку з чим Вам необхідно звернутися до Очаківської Податкової інспекції щодо зміни ставки податку.

15:19 08.11.2018

Відключення електроенергії

Повідомляємо, що згідно телефонограми  Філії  ПАТ «Миколаївобленерго» Очаківського району Миколаївської області,    14  листопада 2018 року з 8:00 до 17:00 години   відбудеться відключення електроенергії в селі Куцуруб по вулиці

15:57 30.10.2018

Оголошення про надання гуманітарної допомоги

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка сталась у ніч на 9 жовтня 2018 року в селищі міського типу Дружба Ічнянського району Чернігівської області на 6 військовому арсеналі ЗС України, пов’язаною з вибухами боєприпасів, з 09 жовтня 2018 року біля будівлі Миколаївської облдержадміністрації розгорнуто цілодобовий пункт прийому гуманітарної допомоги для постраждалого населення.

13:56 17.10.2018

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить територіальній громаді Куцурубської сільської ради ОТГ

Куцурубська сільська рада ОТГ  у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду об’єктів  комунальної  власності територіальної громади Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, оголошує про намір передати в оренду нежитлове приміщення, що належить територіальній громаді та знаходиться на  її балансі.

10:03 28.08.2018

"Велопробіг" до Дня Незалежності та до Дня Прапора

Запрошуємо усіх велосипедистів та прихильників активного способу життя взяти участь у районній акції до Дня Незалежності та до Дня прапора «Велопробіг». Акція стартуватиме з м.Очаків від будівлі адміністрації 23 серпня о 8:00 годині.

15:10 20.08.2018