Оголошення

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Куцурубської сільської ради ОТГ

Куцурубська сільська рада ОТГ у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, оголошує про намір передати в оренду нежитлове приміщення, що належить до комунальної васності територіальної громади та знаходиться на її балансі.

09:22 22.10.2019

Відключення електроенергії

АТ «Миколаївобленерго» повідомляє про планові перерви в електропостачанні у зв`язку з проведенням ремонтних робіт у жовтні 2019 року.

10:36 30.09.2019

«Про проведення громадського обговорення