ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ «23» листопада 2023 року

Дата: 24.11.2023 10:20

Фото без опису Про ускладнення погодних умов 26-27 листопада 2023 року на території Миколаївської області
У зв’язку з виходом південного циклону по території Миколаївської області та м. Миколаїв 26-27 листопада 2023 року очікуються складні погодні умови II (помаранчевого) рівня небезпечності: 26 листопада сильні опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу, 27 листопада вночі сніг, вдень невеликий сніг, мокрий сніг. Місцями ожеледь, приріст снігового покриву 20-30 см, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Посилення вітру 25-30 м/с.
    Складні погодні умови призведуть до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств, припинення роботи портів на узбережжі моря; порушення та припинення руху транспорту на дорогах області.
 Інформація буде уточнюватись штормовими попередженнями.

Начальник Людмила ДУРАНІК