Новини медицини

З 21 жовтня 2021 року набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезки

Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

17:25:31 24.10.2021

Неможливо отримати цифровий COVID-сертифікат у мобільному додатку Дія (питання / відповіді)

Незважаючи на велику кількість успішно згенерованих COVID-сертифікатів, Міністерство охорони здоров’я України продовжує фіксувати випадки, коли отримати цифровий документ не виходить. Кожен з таких випадків ретельно проаналізований, розібраний та, за можливості, виправлений. Пропунуємо ознайомитися з найбільш поширеними проблемами при спробі згенерувати  цифровий COVID-сертифікат у мобільному додатку Дія.

15:17:46 21.10.2021

Профілактика гострих кишкових інфекцій

Гострі кишкові інфекції – велика група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково-кишкового тракту. Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели та ін), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротатвіруси, ентеровіруси і т.д.), гельмінти (лямблії, амеби). Найпоширенішими кишковими інфекціями є: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротовірусна і ентеровірусні інфекції.

15:53:32 30.07.2021

Більше про COVID-19

Про вірус Новий коронавірус 2019 року (SARS-CoV-2) спричиняє розвиток респіраторних захворювань (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19) і може передаватися від людини до людини. Вірус міститься у крапельках, які людина виділяє під час кашлю чи чхання. Збереження відстані — це гарантія безпеки. Це фактор переривання поширення збудника, а відтак, і хвороби на COVID-19. Тому заразитися майже неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви перебуваєте на значній відстані.

09:21:51 30.04.2021

Пам’ятка щодо профілактики захворювань на вірусні захворювання (коронавірус)

З метою зниження ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19, Товариством Червоного Хреста України створено інформаційні матеріали з профілактики захворювання. Відео, друковані плакати та кишенькові пам’ятки розроблені Червоним Хрестом України на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та схвалені Міністерством охорони здоров’я України.

10:55:08 27.02.2020

Профілактика грипу та ГРВІ

Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Епідемічні спалахи припадають на холодну пору року. Збудник – вірус трьох типів: А, В, С. Віруси грипу В і С викликають поодинокі захворювання, вірус типу А найчастіше стає причиною спалахів хвороби.

08:41:42 07.02.2020

Медицина Куцурубської громади поповнилась сучасним телемедичним діагностичним обладнанням IDIS 7500

Завдяки державній програмі з підтримки та розвитку сільської медицини, розпочатій у 2018 році  та безпосередньої участі Куцурубської громади у співфінансуванні (90 / 10 % вартості) в кінці 2019 року було придбано та нещодавно отримано для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини с. Куцуруб та с. Парутине, які є структурними підрозділами КНП «Куцурубський ЦПМСД» Куцурубської сільської ради ОТГ, два мобільних діагностичних комплекса:

12:11:48 30.01.2020