Новини в медичній галузі

Верховний суд вирішив, що заборона відвідувати дитсадок без щеплень є законною

Верховний суд України не задовольнив позов матері, котра обстоювала дозвіл для її дитини відвідувати дошкільний навчальний заклад без обов’язкових профілактичних щеплень.  Про це йдеться у рішенні суду відповідно до постанови по справі № 682/1692/17 ВС від 17 квітня 2019 року. Суд поставив крапку в історії, котра почалася у червні 2016 року, коли до суду звернулась мати нещепленої дитини з вимогою не чинити перешкод у здобутті дошкільної освіти дитині. Спочатку її позов було задоволено рішенням Славутського міськрайонного суду Хмельницької області. У 2017 році дошкільно-навчальний заклад подав апеляційну скаргу, котра була задоволена. Позивачці вказано, що дитина не позбавлена права на освіту, а для його реалізації необхідно провести вакцинацію.

13:53 22.07.2019