Новини медицини

Пам’ятка щодо профілактики захворювань на вірусні захворювання (коронавірус)

З метою зниження ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19, Товариством Червоного Хреста України створено інформаційні матеріали з профілактики захворювання. Відео, друковані плакати та кишенькові пам’ятки розроблені Червоним Хрестом України на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та схвалені Міністерством охорони здоров’я України.

10:55:08 27.02.2020

Медицина Куцурубської громади поповнилась сучасним телемедичним діагностичним обладнанням IDIS 7500

Завдяки державній програмі з підтримки та розвитку сільської медицини, розпочатій у 2018 році  та безпосередньої участі Куцурубської громади у співфінансуванні (90 / 10 % вартості) в кінці 2019 року було придбано та нещодавно отримано для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини с. Куцуруб та с. Парутине, які є структурними підрозділами КНП «Куцурубський ЦПМСД» Куцурубської сільської ради ОТГ, два мобільних діагностичних комплекса:

12:11:48 30.01.2020

Верховний суд вирішив, що заборона відвідувати дитсадок без щеплень є законною

Верховний суд України не задовольнив позов матері, котра обстоювала дозвіл для її дитини відвідувати дошкільний навчальний заклад без обов’язкових профілактичних щеплень.  Про це йдеться у рішенні суду відповідно до постанови по справі № 682/1692/17 ВС від 17 квітня 2019 року. Суд поставив крапку в історії, котра почалася у червні 2016 року, коли до суду звернулась мати нещепленої дитини з вимогою не чинити перешкод у здобутті дошкільної освіти дитині. Спочатку її позов було задоволено рішенням Славутського міськрайонного суду Хмельницької області. У 2017 році дошкільно-навчальний заклад подав апеляційну скаргу, котра була задоволена. Позивачці вказано, що дитина не позбавлена права на освіту, а для його реалізації необхідно провести вакцинацію.

13:53:08 22.07.2019