Куцурубська публічна бібліотека

До послуг користувачів бібліотеки:

•    8200 примірників вітчизняної та зарубіжної літератури на всі смаки: природнича та історична, пригодницька та фентезі,   художня і дитяча українською та російською мовами;

•

• журнали,  газети українською, російською мовами, представлені у “містечку” періодики  “Про все цікаве на планеті  - читай в журналі та газеті”

•    карткові каталоги і картотеки;

• затишна читальна зала на  40 місць, яка є основним місцем для проведення  масових заходів;

• абонемент - комфортний книжковий простір для читачів -  учнів 1-9 класів;

•   вернісаж яскравих, змістовних та актуальних книжкових виставок та переглядів літератури, різноманітних за тематикою, які задовольняють попит  читачів, на допомогу навчально-виховному процесу, до визначних та знаменних дат;

- фонд краєзнавчої літератури, альбоми з історії села з 1945 року по сьогодні,  тематичні, краєзнавчі  теки;
 -  бібліотечні видання в рамках програми "Рідного краю славетні імена": історія колгоспів Очаківщини, історія села, школи, видатні люди рідного краю;

- для творчої самореалізації  юних читачів працює об`єднання за інтересами “Клуб допитливих Чомучок і веселих Всезнайок”  для учнів 1-6 класів та театр книги “Золотий ключик”;
-  людей старшого віку об`єднує клуб "Гармонія";

- курси комп`ютерної грамотності для дорослих.

Ми розуміємо всіх, цінуємо кожного!

«Весела Масляна»

З метою популяризації національних традицій, звичаїв та обрядів українського народу в Парутинській сільській бібліотеці - філії. Для дорослих пройшло святково-обрядове дійство «Весела Масляна». Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. Для відтворення звичаїв і традицій святкування Масляної організатори заходу запросили гостей до безпосередньої участі у дійстві, яке проходило в приміщенні книгозбірні. Також свято прикрасив своїми піснями дитячий ансамбль «Проліски» - керівник Мурашкіна Любов. Родзинкою заходу стало проведення обряда: спалювання опудала Зими.Ведучі заходу розповіли присутнім історію виникнення Масляної та провели «Млинну вікторину», під час якої кожен із учасників на швидкість з’їдав млинець, та конкурс « Ажурні млинці» ,в якому потрібно було прогризти якомога більше дірочок. Після закінчення вікторини усі гості поласували смачними млинцями. Млинці – символ весняного сонця і тепла. Вони є незамінним атрибутом Масляної. Найрізноманітніші млинці смакували усім. Навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок. Дякуємо працівникам Парутинського Палацу культури за допомогу у проведенні заходу : художньому керівнику- Сметані О.В., директору Палацу культури - Іващенко О.К., Керівнику дитячого ансамблю «Проліски» - Мурашкіної Л.М., та ії маленьким артистам за чудове та веселе свято!!!

08:24:21 28.02.2020

"Любви все возрасты покорны"

До Дня святого Валентина в Дмитрівській СБФ відбувся захід "Любви все возрасты покорны", в рамках засідання клубу "Зустріч". Всі учасники приймали активну участь в конкурсах та вікторинах. В конкурсі "Впізнай дружину по руці" приймало участь подружжя Турових, де чоловік не помилився і серед всіх учасників впізнав руки своєї коханої.

08:24:12 17.02.2020

«Куцуруб надихає – талантів єднає»

25 жовтня в літературно – мистецькій залі Куцурубської публічної бібліотеки урочисто відкрився фестиваль мистецтв «Куцуруб надихає – талантів єднає». Мистецька подія, яка стартувала об'єднала талановитих людей, творчих особистостей з золотими руками, різних за віком і стилем, але єдиних у своїй любові до рідного краю. Відгриміли фанфари. Розійшлися учасники. Але залишився радісний і приємний післясмак: який багатий Куцуруб на таланти, які необхідно розвивати і примножувати.

12:06:29 28.10.2019