Привітання

Вітаємо з Днем народження МАТІЄНКО ОЛЬГУ ДМИТРІВНУ - фахівця із соціальної роботи Куцурубської сільської ради ОТГ

Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення.

16:00 01.12.2018

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо  Вас з нагоди Дня працівників сільського господарства ! Ми пишаємося нашими працьовитими людьми, які є гордістю і основою держави. Велика подяка і шана Вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Хай кожен день приносить добрий результат, задоволення і достаток. Щедрих Вам врожаїв, миру, щастя, злагоди і добробуту в кожну домівку.

08:54 16.11.2018

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Куцурубської об’єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом. Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

08:52 09.11.2018