Привітання

Вітаємо з 20-ти річним ювілеєм вокальний колектив «Калинонька» Солончаківського сільського клубу (керівник Пелипаченко Тетяна Григорівна)

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов не залишала Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали ваші серця. Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи і поруч завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

10:48 27.06.2019

Вітання з Днем захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – коротка, але найпрекрасніша мить людського життя. Кожна дитина має право на достойне, захищене, щасливе життя.

11:40 31.05.2019