Вітаємо з Днем Народження Горбенко Аллу Анатоліївну

Колектив Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, вітає  Горбенко Аллу Анатоліївну – старосту села  Дмитрівка з Днем народження.   Зичимо Вам міцного здоров’я,  особистого щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Хай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та друзів.

08:18 04.10.2018

Привітання з днем бібліотек

Шановні бібліотекарі!  Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя . Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Тож від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові.

15:16 30.09.2018