Миколаївська область

Привітання

Сьогодні День народження відзначає староста с.Дмитрівка Горбенко Алла Анатоліївна.

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, теплотою і любов'ю рідних і близьких!                                                                                                                                                               З повагою голова Куцурубської сільської ради Інна КОПІЙКА                  депутатський корпус та викрнавчий комітет

08:19:16 04.10.2020

Шановний Анатолій Пантелійович!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя та добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашим близьким на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

09:53:00 01.10.2020

Вітання з Днем народження

Сердечні вітання з нагоди дня народження шлемо Ларисі УШКО - бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку та звітності та депутату Куцурубської сільської ради.

08:44:58 21.07.2020

Вітаємо з ювілейним Днем народження сільського голову ІННУ КОПІЙКУ

Сьогодні ми щиро вітаємо з  ювілейним Днем народження  неймовірно мудру, оптимістичну та товариську людину, справжнього керівника, наставника - сільського голову Куцурубської сільської ради Інну КОПІЙКУ!

08:37:42 14.07.2020

Поздравление с Днем медицинского работника

Искренне поздравляю работников медицинской сферы с профессиональным праздником — Днем медицинского работника. От имени всех жителей выражаю глубокое уважение и почтение к Вашей ежедневной работе. Здоровье — это самое дорогое, что имеет человек и именно медицинские работники стоят на страже этого бесценного дара. Вам часто приходится работать в сложных условиях, однако каждый раз человек, обратившись к медицинскому работнику, получает надежду на исцеление. Каждая спасенная жизнь в современных условиях — это часы труда самоотверженных людей в белых халатах. Спасибо Вам за Ваш труд, несмотря на все трудности и невзгоды. Сельский совет и в дальнейшем будет прилагать максимальные усилия, чтобы медицинские работники занимались непосредственно своей профессиональной деятельностью, чтобы хозяйственные вопросы не стояли на пути к поддержанию здоровья жителей наших сел. Дорогие медработники желаю Вам крепкого здоровья. Счастья и Божьей благодати Вам и Вашим семьям. Успехов в работе и новых свершений. С праздником Вас.

11:14:30 19.06.2020