Привітання з Днем народження

16 лютого святкувала свій День народження спеціаліст господарсько-земельного відділу ПОЛІЩУК ОЛЕНА ФЕДОРІВНА. Щиро вітаємо Вас з Днем народження! У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

09:33 17.02.2020

Привітання з Днем народження!

Сьогодні відзначає свій День народження Денисюк Ірина Іллівна - фахівець відділу з питань мобілізації,військового обліку та реєстрації. Шановна Ірина Іллівна! Хай лунають наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту в оселі. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя, радості, добра і благополуччя! В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок – здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!

14:26 25.01.2020

Привітання ювіляра

20 січня свій 80-річний ювілей відзначив житель села Куцуруб Новосьолов Анатолій Андрійович. З цієї нагоди до оселі ювіляра завітали голова сільської ради Інна Копійка, начальник відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями Ольга Власюк та голова ветеранської організації Олександр Чоков. З теплими словами вітання до іменинника звернулися поважні гості. Побажали міцного здоров’я, довголіття, життєвих сил, радості, любові й поваги від рідних та близьких та вручили подарунок. В свою чергу Анатолій Андрійович щиро дякував керівникам за увагу та вітання.

15:34 20.01.2020

Привітання з Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує Звіададзе Галина Василівна - спеціаліст відділу з питань мобілізації, військового обліку та реєстрації.

09:15 03.01.2020

Привітання з Днем народження!

В цей чудовий день  від усього серця вітаємо Стинку Світлану Володимирівну - державного реєстратора Куцурубської сільської ради ОТГ.

14:44 01.01.2020

Привітання з Днем народження

Сьогодні свій День народження відзначає староста сіл Парутине, Прибузьке, Каталине ІЛЬЇН ВСЕВОЛОД ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

08:28 01.01.2020

Привітання з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає Швець Анна Василівна - спеціаліст з питань соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями.

18:23 20.12.2019