Привітання з Днем Соборності України

22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися й утворили Україну. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

08:14 22.01.2019

Вітаємо з Днем народження ШВЕЦЬ АННУ ВАСИЛІВНУ - фахівця із соціальної роботи Куцурубської сільської ради ОТГ

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. З повагою, колектив Куцурубської сільської ради ОТГ

08:32 20.12.2018