БІЛЬ ВТРАТ ЄДНАЄ НАШІ ПОКОЛІННЯ

Для кожного з нас важливі особисті урочисті дати… Про них пам’ятаємо ми, наші рідні, друзі… Але є такі дати, які об’єднують не лише родини та цілі країни, а й різні покоління пов’язують між собою нерозривною пам’яттю на віки. Такою датою для українського народу є 9 Травня - День величної Перемоги у страшній війні, яка забрала мільйони українців, роз’єднала тисячі родин, зруйнувала сотні наших міст і сіл.

08:02:52 09.05.2023

Шановні земляки!

В часи великої скорботи та нестихаючого болю прийшов до нас цьогорічний травень – місяць, який ми з вами традиційно пов’язуємо з одним із найвеличніших свят нашого народу – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

08:44:07 09.05.2022

Привітання з Новим роком від працівників ЦНАП!

Адміністратори та робітники ЦНАПу, адміністратори віддалених робочих місць Куцурубської сільської ради щиро вітають колектив Куцурубської сільської ради з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами!

09:42:10 31.12.2021