Привітання

Вітаємо з Днем народження ПОРВАН ОЛЬГУ СТЕПАНІВНУ - бухгалтера Куцурубської сільської ради ОТГ

Вітаємо колегу по роботі – прекрасну жінку з днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

08:33 19.08.2018

Привітання з днем народження

Колектив Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, вітає  Бабій Ольгу Петрівну – в.о старости сіл Острівка, Матросівка, Червоне Парутине

08:56 06.04.2018

Привітання з Пасхой

Шановні жителі Куцурубської ОТГ! Від щирого серця вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

13:35 05.04.2018

Привітання з днем народження

Колектив Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, вітає  Кельбас Олену Олександрівну,

08:31 03.04.2018

Привітання з днем народження

Колектив Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, вітає свого працівника Людмилу Шереметову, з Днем Народження!

10:10 29.03.2018