Вітаємо з ювілейним Днем народження сільського голову ІННУ КОПІЙКУ

Сьогодні ми щиро вітаємо з  ювілейним Днем народження  неймовірно мудру, оптимістичну та товариську людину, справжнього керівника, наставника - сільського голову Куцурубської сільської ради Інну КОПІЙКУ!

08:37:42 14.07.2020

Поздравление с Днем медицинского работника

Искренне поздравляю работников медицинской сферы с профессиональным праздником — Днем медицинского работника. От имени всех жителей выражаю глубокое уважение и почтение к Вашей ежедневной работе. Здоровье — это самое дорогое, что имеет человек и именно медицинские работники стоят на страже этого бесценного дара. Вам часто приходится работать в сложных условиях, однако каждый раз человек, обратившись к медицинскому работнику, получает надежду на исцеление. Каждая спасенная жизнь в современных условиях — это часы труда самоотверженных людей в белых халатах. Спасибо Вам за Ваш труд, несмотря на все трудности и невзгоды. Сельский совет и в дальнейшем будет прилагать максимальные усилия, чтобы медицинские работники занимались непосредственно своей профессиональной деятельностью, чтобы хозяйственные вопросы не стояли на пути к поддержанию здоровья жителей наших сел. Дорогие медработники желаю Вам крепкого здоровья. Счастья и Божьей благодати Вам и Вашим семьям. Успехов в работе и новых свершений. С праздником Вас.

11:14:30 19.06.2020

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує депутат Куцурубської сільської ради ОТГ Михайляк Юлія Андріївна. Щиросердно вітаємо Вас із Днем народження і бажаємо міцного здоров’я, молодості душі, успіхів на багато-багато літ! Нехай доля благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. .

13:27:37 11.06.2020

Вітаємо з Днем народження

10 червня відзначив свій День народження депутат Куцурубської сільської ради ОТГ Козубовський Андрій Васильович. Куцурубська сільська рада щиро вітає Вас з Днем народження! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

09:25:54 11.06.2020

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні свій День народження відзначає фахівець господарсько-земельного відділу Борисенко Ольгу Степанівну.

14:30:16 07.06.2020

Вітаємо з Днем народження

Сердечні вітання на честь Дня народження сьогодні лунають на адресу енергійної, чуйної, небайдужої, прекрасної жінки - Павленко Анни Вікторівни. Нехай цей ясний, літній день принесе у Вашу оселю радість, тепло, злагоду, зігріє усмішками та дружньою підтримкою! Бажаємо Вам погожих днів, прихильності долі, позитиву та ентузіазму. Зичимо, щоб у Вашому житті всього було вдосталь: усмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, цікавих ідей, амбітних планів, витримки, стійкості та вірних друзів.

14:22:03 06.06.2020

Вітаємо з Днем народження

19 травня святкує свій День народження спеціаліст господарсько-земельного відділу Куцурубської сільської ради Олена Леонідівна Павлюк!

08:32:28 19.05.2020

Привітання з Днем народження!

06 квітня святкує свій День народження чудова жінка, в.о. старости сіл Острівка, Матросівка, Червоне Парутине Бабій Ольга Петрівна!

23:11:56 05.04.2020