Привітання з Днем народження!

В цей чудовий день  від усього серця вітаємо Стинку Світлану Володимирівну - державного реєстратора Куцурубської сільської ради ОТГ.

14:44:19 01.01.2020

Привітання з Днем народження

Сьогодні свій День народження відзначає староста сіл Парутине, Прибузьке, Каталине ІЛЬЇН ВСЕВОЛОД ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

08:28:51 01.01.2020

Привітання з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає Швець Анна Василівна - спеціаліст з питань соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями.

18:23:54 20.12.2019

Привітання з Днем народження

Вітаємо з Днем народження колишнього голову Іванівської сільської ради Рачкову Людмилу Олександрівну, яка працювала на посаді в 2010-2015 роках. Щиро вітаємо Вас із нагоди вашого Дня народження! З самим теплим почуттям бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння, довгих років життя, оптимізму і душевного спокою. Бажаємо щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

09:51:34 17.12.2019

Привітання з Днем народження

Вітаємо з Днем народження депутата Куцурубської сільської ради Шевчук Тетяну Миронівну. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

09:44:29 17.12.2019

Привітання з Днем народження

Щиросердно вітаємо з Днем народження Цапліну Людмилу Георгіївну - головного лікаря КНП "Куцурубський ЦПМСД". «Медицина для справжнього лікаря більше ніж професія - вона образ життя» - цей вислів відображає життєву позицію Людмили Георгіївни. Вона - професіонал надзвичайно високого рівня, який досконало знає свою спеціальність, мудрий керівник, тактовна, доброзичлива людина, вона створює навколо себе дивовижно позитивну атмосферу.

09:37:57 17.12.2019

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

10:12:33 07.12.2019

Привітання з Днем народження!

Сьогодні свій ювілейний День народження відзначає Матієнко Ольга Дмитрівна - спеціаліст з питань соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями.

14:34:30 01.12.2019