Держпродспоживслужба України інформує

Особливості реалізація харчових продуктів в продовольчих магазинах та в громадському харчуванні під час відключення електроенергії

В зв’язку з військовим станом в Україні  продовжується обстрілювання нашої енергетичної інфраструктури, українці потерпають від вимушених відключень електроенергії. Головним викликом, а ще й через аномальну спеку являється зберігання харчових продуктів в продуктових магазинах, в закладах громадського харчування, адже йдеться не просто про їхню свіжість, а й про безпеку для здоров’я.

12:23:19 24.07.2024

Пам’ятка для населення: Як уникнути зараження сальмонелою?

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу населення щодо запобігання харчових отруєнь та нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь. Особливо під час поїздок або на відпочинку на природі, коли відсутні умови для зберігання продуктів та миття рук, жара (висока температура навколишнього середовища) такі погодні умови ідеально підходять для харчових отруєнь. За походженням харчові отруєння поділяються на дві групи: токсикоінфекції та бактеріальні токсикози.

14:19:45 16.07.2024

Пам’ятка для населення: Як вберегтися від ботулізму

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу населення щодо запобігання харчових отруєнь та нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь і, зокрема, захворювання на ботулізм, яке є вкрай небезпечним і навіть смертельним, якщо вчасно не почати необхідне лікування.  Ботулізм – це дуже небезпечне харчове отруєння. Токсин ботулізму потрапляє в організм людини внаслідок вживання різних недоброякісних продуктів харчування. Захворювання характеризується важким ураженням вегетативної та центральної нервових систем.

13:30:48 11.06.2024

Як запобігти захворюванню на холеру

Як в мирний час так і під час воєнних дій через низку причин: підвищення температури повітря, погіршення якості питної води, неналежне дотримання санітарних норм - можуть виникати спалахи або епідемії інфекційних хвороб, зокрема – холери.

11:35:48 10.06.2024

УВАГА!!! Диспансеризація тварин

Згідно з планом протиепізоотичних заходів на 2024 рік, розпочалася весняна диспансеризація тварин.Диспансеризація – це комплекс планових протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань тварин (коней, дрібної рогатої худоби, великої рогатої худоби), профілактику та лікування хвороби. Це один із видів обстеження стану здоров’я тварин. Таким чином виявляють захворювання на ранній стадії, що служить передумовою успішного лікування. Потрібно завжди пам’ятати, що легше попередити, ніж лікувати. А хвороби, виявлені на ранніх стадіях, у більшості виліковні. Навіть, якщо тварина на вигляд здорова, перевіряти її все одно необхідно.

14:26:42 30.05.2024

До уваги власників тварин! Обов’язкова ідентифікація тварин!

Реєстрація тварин є частиною державної політики України, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

14:06:00 30.05.2024

Поводження з пестицидами

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу та наголошує усім сільгоспвиробникам про необхідність дотримання вимог по застосуванню пестицидів і агрохімікатів з метою отримання не тільки великих врожаїв, а ї збереження здоров’я людей та охорони навколишнього середовища.

12:08:25 29.05.2024

Пам'ятка щодо переліку документів для підприємств питного водопостачання та суб’єктів господарювання які надають послуги з централізованого питного водопостачання.

При здійсненні надання послуг централізованого водопостачання треба керуватися основними нормативно правовими актами у сфері водопостачання, а саме:

15:14:35 21.05.2024