Куцурубська громада
o

Держпродспоживслужба України інформує


 

Пам’ятка для населення: Як уникнути зараження сальмонелою?

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу населення щодо запобігання харчових отруєнь та нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь. Особливо під час поїздок або на відпочинку на природі, коли відсутні умови для зберігання продуктів та миття рук, жара (висока температура навколишнього середовища) такі погодні умови ідеально підходять для харчових отруєнь. За походженням харчові отруєння поділяються на дві групи: токсикоінфекції та бактеріальні токсикози.

14:19:45 16.07.2024

Пам’ятка для населення: Як вберегтися від ботулізму

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу населення щодо запобігання харчових отруєнь та нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь і, зокрема, захворювання на ботулізм, яке є вкрай небезпечним і навіть смертельним, якщо вчасно не почати необхідне лікування.  Ботулізм – це дуже небезпечне харчове отруєння. Токсин ботулізму потрапляє в організм людини внаслідок вживання різних недоброякісних продуктів харчування. Захворювання характеризується важким ураженням вегетативної та центральної нервових систем.

13:30:48 11.06.2024

Як запобігти захворюванню на холеру

 Як в мирний час так і під час воєнних дій через низку причин: підвищення температури повітря, погіршення якості питної води, неналежне дотримання санітарних норм - можуть виникати спалахи або епідемії інфекційних хвороб, зокрема – холери.

11:35:48 10.06.2024

УВАГА!!! Диспансеризація тварин

Згідно з планом протиепізоотичних заходів на 2024 рік, розпочалася весняна диспансеризація тварин.Диспансеризація – це комплекс планових протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань тварин (коней, дрібної рогатої худоби, великої рогатої худоби), профілактику та лікування хвороби. Це один із видів обстеження стану здоров’я тварин. Таким чином виявляють захворювання на ранній стадії, що служить передумовою успішного лікування. Потрібно завжди пам’ятати, що легше попередити, ніж лікувати. А хвороби, виявлені на ранніх стадіях, у більшості виліковні. Навіть, якщо тварина на вигляд здорова, перевіряти її все одно необхідно.

14:26:42 30.05.2024

До уваги власників тварин! Обов’язкова ідентифікація тварин!

Реєстрація тварин є частиною державної політики України, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

14:06:00 30.05.2024

Поводження з пестицидами

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу та наголошує усім сільгоспвиробникам про необхідність дотримання вимог по застосуванню пестицидів і агрохімікатів з метою отримання не тільки великих врожаїв, а ї збереження здоров’я людей та охорони навколишнього середовища.

12:08:25 29.05.2024

Пам'ятка щодо переліку документів для підприємств питного водопостачання та суб’єктів господарювання які надають послуги з централізованого питного водопостачання.

При здійсненні надання послуг централізованого водопостачання треба керуватися основними нормативно правовими актами у сфері водопостачання, а саме:

15:14:35 21.05.2024

Пам’ятка для суб’єктів господарювання Зони санітарної охорони

Миколаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері питного водопостачання на наступне: встановлення зон санітарної охорони водних об’єктів, експлуатація та їх утримання здійснюється відповідно до положення про зони санітарної охорони передбачені статтями 59, 93 Водного кодексу України, статтею 113 Земельного кодексу України, розділом VII Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 № 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об'єктів» та інших нормативно-правових актів у сфері охорони підземних вод.

14:47:06 17.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора