Держпродспоживслужба України інформує

ПАМЯТКА НАСЕЛЕННЮ!!! Увага грип птиці!!!

Миколаївське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує про небезпеку занесення і розповсюдження однієї з небагатьох  найнебезпечніших інфекцій – пташиного грипу. Останнім часом в Україні почастішали випадки захворювання птиці на грип, тому зважаючи на напружену епізоотичну ситуацію в країні щодо високопатогенного грипу птиці, з метою вжиття профілактичних заходів та проведення роз’яснювальної роботи серед населення громади інформуємо:

14:02:25 24.10.2024

Здорове харчування – запорука здоров’я дітей

Повномасштабне вторгнення Росії вкрай негативно позначилося як на психологічному, так і на фізіологічному здоров’ї українців. Війна – це один з найбільш руйнівних та дестабілізуючих подій для суспільства. Науково доведено що найважливішим чинником способу життя є харчування, здоров’я людини на 70% залежить від того, що вона їсть. Правильне харчування сприяє збереженню здоров’я, опору шкідливим впливам довкілля. Воно підвищує фізичну та розумову працездатність і таким чином забезпечує активне довголіття.

13:14:07 23.10.2024

ШКІЛЬНИЙ ЛАНЧ-БОКС ІЗ КОРИСТЮ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Багато українських школярів в умовно безпечніших містах вперше за кілька років повернулися за парти, де попри війну триває впровадження реформи шкільного харчування. Це дуже важливі зміни, тож закликаємо батьків звертати увагу на те, чим годують дітей у шкільних їдальнях, та на те, що пропонують у буфетах.

08:32:42 12.09.2024

Куріння підлітків – це тренд чи антитренд?

В Україні підлітки починають палити приблизно в 14 років. «Сьогоднішній підліток – це  потенційний клієнт завтра». Переважна більшість курців вперше починають курити ще підлітками. Найбільш популярними тютюновими виробами в Україні залишаються цигарки, проте ринок ТВЕН та електронних сигарет зростає.

08:12:35 12.09.2024

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СКАЗ І ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ЗАХВОРЮВАННЯ

Сказ – це гостре особливо небезпечне вірусне захворювання усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

15:00:23 27.08.2024

Як вибрати шкільний рюкзак?

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надає  поради, як вибрати шкільний рюкзак.  Ранець чи рюкзак, а можливо все ж таки портфель? Яку шкільну «торбу» вибрати для своєї дитини, скільки вона повинна важити, якими повинні бути лямки, відділення та кишені і чим хороша анатомічна спинка? Отже як вибрати шкільний рюкзак?

12:21:57 08.08.2024