Оголошення від центру первинної медичної допомоги Куцурубської сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги мешканців сіл Куцуруб, Дмитрівка, Парутине, Каталине та Прибузьке. КСКП "Гілея" повідомляє, що 30.05 та 31.05.2023 року буде проводитись планова дезінфекція водопровідних мереж (хлорування). Просимо зробити запас води.

13:40:46 29.05.2023

Вакцинація від COVID-19 - попередній онлайн запис на отримання щеплення

Вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить вас від інфікування чи важкого перебігу хвороби. КНП "Куцурубський ЦПМСД"  з 01-05-2021 року розпочав попередній онлайн запис для всіх мешканців громади, віком від 18 років, які виявили бажання отримати щеплення від коронавірусу SARS-CoV-2.

12:05:43 01.05.2021

Як захистити себе та рідних (про основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу)

Як захистити себе та рідних Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання. У цьому розділі ми розкажемо вам про основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу.

14:29:32 22.08.2020

Профілактичні та запобіжні заходи захворювань на коронавірус та грип в місцях великого скупчення людей

В зв’язку із поширенням COVID-19  в світі та введеним карантином в Україні  на виконання Постанови КМУ  № 211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» необхідно додержуватися в місцях великого скупчення людей (супермаркети, магазини, ринки, вокзали) наступних  профілактичних та запобіжних заходів:

11:17:53 27.03.2020

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.

10:57:10 13.03.2020