Публікації

⚠️Протипіхотні та протитанкові міни, мінометні, артилерійські та танкові снаряди, різні види ручних гранат тощо становлять смертельну загрозу

Усі вони, навіть після тривалого перебування у воді або землі, не втрачають своєї здатності нанести шкоду життю і здоровʼю, оскільки містять вибухові речовини та можуть спрацювати від будь-якої взаємодії з ними.

13:45:33 26.04.2024

Куди можна звернутися за медичною допомогою

На Платформі допомоги врятованим зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.

10:42:55 19.04.2024

Якщо часом «накриває», попросіть про допомогу у відновленні, яке ви вже почали

Коли травматичний досвід не пропрацьований, мозок діє так, ніби загроза досі присутня — навіть через місяці чи роки після того, як сталася певна подія. Всередині нас формується міцний зв’язок між емоціи‌ними спогадами і зовнішніми подразниками — візуальними образами, звуками, запахами чи смаками.

11:50:46 09.03.2024

Ми всі, безперечно, пишаємося нашими захисниками, радіємо їхнім перемогам, надихаємося їхньою стійкістю

Коли зустрічаємо військових або хочемо подякувати ветеранам, емоцій буває через край, та варто пам’ятати, що перед нами — воїни, які гідно виконували свій обов’язок та ризикували життями.

15:49:20 08.03.2024