Очищення влади

Закон України "Про очищення влади"

Наказ Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року № 1100 "Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади», та форми висновку про результати такої перевірки"

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Ялової Любов Григорівни.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, встановлено, щодо адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Куцурубської сільської ради Ялової Л.Г..не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 07.03.2024 року).

11:40:12 12.03.2024

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Власюк Ольги Сергіївни.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, встановлено, щодо начальника відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями  Куцурубської сільської ради Власюк О.С..не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 07.03.2024 року).

11:38:23 12.03.2024

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Шинкаренко Ірини Василівни.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, встановлено, щодо спеціаліста відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями  Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Шинкаренко І.В.не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 18.03.2021 року).

08:40:13 18.03.2021