Миколаївська область

Очищення влади

Закон України "Про очищення влади"

Наказ Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року № 1100 "Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади», та форми висновку про результати такої перевірки"

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Рудай Анастасії Валеріївни

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, встановлено, щодо спеціаліста І категорії відділу з питань освіти, молоді, спорту та культури Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Рудай А.В. не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 15.01.2021 року).

14:25:48 15.01.2021

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Шалапухи Зінаїди Іванівни.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, встановлено, щодо завідувача сектору бухгалтерського обліку та звітності Шалапухи З.І. не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 13.01.2021 року).

10:59:24 13.01.2021

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Харковець Олега Миколайовича

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо старости Парутського старостинського округу Харковець О.М.не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 23.12.2020 року).

08:50:35 23.12.2020

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Шевченко Олени Анатоліївни

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо старости Солончаківського старостинського округу Шевченко О.А.не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 23.12.2020 року).

08:49:50 23.12.2020