Миколаївська область

Очищення влади

Закон України "Про очищення влади"

Наказ Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року № 1100 "Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади», та форми висновку про результати такої перевірки"

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Бурмек Юлії Валеріївни

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, встановлено, щодо адміністатора відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Бурмек Ю.В.не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 23.09.2020 року).

15:45:16 23.09.2020

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Гаврилюк Олени Леонідівни

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо адміністатора відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Гаврилюк О.Л. не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 09.09.2020 року).

15:06:04 16.09.2020

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Денисюк Ірини Іллівни

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо адміністатора відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Денисюк І.І.не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 09.09.2020 року).

15:05:20 16.09.2020

Інформація про результати проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, стосовно Ільїної Марії Мирославівни

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України „Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, встановлено, щодо адміністатора відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Ільїної М.М.не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою/четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади” (довідка від 09.09.2020 року).

15:03:37 16.09.2020