A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область

Новини

Дата: від до Скинути

ЩЕ РАЗ ПРО СКАЗ

Сьогодні виникла реальна загроза повернення ДОМАШНЬОГО СКАЗУ (котів,собак). Тому слід, ще раз нагадати про те, звідки чатує небезпека. Сказ – це гостре інфекційне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, за якого уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується - смертю. Людина заражається під час укусу, або коли слина потрапляє на слизові оболонки чи пошкоджену шкіру, через подряпини. Вірус сказу дуже чутливий до дії ультрафіолетових і прямих сонячних променів ,висушування, гине миттєво при звичайних режимах пастеризації, кип’ятінні, 45-70% спирту, мильного розчину, 5 % йод вбиває вірус на протязі 1 хвилини. В слині вірус зберігається 1 добу, в замороженому стані 75 днів, в гліцерині до 90 днів. Потрапивши до рани, він може зберігатися від кількох годин до кількох тижнів, тут він доторкується до нервових закінчень і починає рухатися до ЦНС, де розмножується у нейронах. Після нагромадження в ЦНС починається відцентровий рух до слинових і очних залоз. Інкубаційний період від 7 днів до року і навіть більше.

15:47 23.09.2020

Порядок призначення та виплати стипендії Хто має право на отримання стипендії?

Особи, які навчаються у навчальних закладах або наукових установах за державним (регіональним) замовленням за рахунок коштів загального фонду державного (відповідного місцевого) бюджету, а саме:

11:45 22.09.2020

УВАГА! СИБІРКА: ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ТА ЯК УБЕРЕГТИСЯ

Забезпечення біологічної безпеки населення, збереження природного середовища України залишаються одними із пріоритетних завдань держави. Перш за все біобезпека стосується виникнення і боротьби із захворюваннями, які викликаються особливо небезпечними збудниками інфекцій. Одним з найбільш небезпечних захворювань є сибірка: легко поширюється, володіє високою смертністю та вимагає спеціальних і невідкладних заходів з боку спеціалістів Держпродспоживслужби та фахівців гуманної медицини.

11:35 22.09.2020

Вимоги законодавства щодо провадження та застосування постійно діючих процедур заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) операторами ринку на потужностях

Найсучаснішою попереджувальною системою, що забезпечує якість і безпеку харчової продукції, сьогодні є система на основі принципів НАССР. Аналіз ризиків і точок критичного контролю НАССР – це застережлива система безпеки, яка використовується в харчовій промисловості як гарантія збереження продуктів. Ця система визначає систематичний підхід до аналізу обробки продуктів харчування, розпізнавання будь–яких можливих ризиків хімічного, фізичного і біологічного походження і їх контролю. Протягом останнього року вітчизняна харчова промисловість розвивається дуже динамічно. Ця тенденція безумовно є позитивною, тому що визначає формування зрілого внутрішнього ринку харчових продуктів, посилення конкуренції та зростання якості.

13:13 18.09.2020

Відновне правосуддя для неповнолітніх на Миколаївщини: результати та перспективи

17 укладених угод про застосування програми відновлення, 10 з яких вже виконано, відтак підлітків звільнено від кримінального покарання. Про такі результати пілотного проекту з відновного правосуддя для неповнолітніх на Миколаївщині повідомила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша під час онлайн-пресконференції, що транслювалася на YouTube-каналі центру.

13:20 14.09.2020

ЗРОБИТИ ДЕРЖАВУ БЛИЖЧОЮ ДО ЛЮДЕЙ

Куцурубська об’єднана територіальна громада - одна з найперших на Миколаївщині стала прикладом ефективності реформи з де­централізації влади. Перший крок на зустріч людям зробили Куцурубська та Іванівська ради. Об’єднавшись в одну громаду у 2015 році, вони своїм прикладом успіш­ної роботи довели й сусідам, що варто працювати разом. Тепер в об’єднаній громаді 12 населених пунктів - села Куцуруб, Іванівка, Яселка, Дмитрівка, Острівка, Матросівка, Червоне Парутине, Парутине, Каталине, Прибузьке, Солончаки, Дніпров­ське. Всі вони разом спільно крокують вперед, реагуючи на виклики сьогодення і вдало використовуючи ті можливості й перспективи, що дає   сучасне законодавство.

14:14 08.09.2020

ЗАДУМАНО - ЗДІЙСНЕНО!

Ковдри мають бути обов’язково бавовняними, меблі зручними, а рушнички м’якими…        За такими критеріями, встановленими особисто головою Куцурубської ОТГ Інною Копійкою,          її підлеглі та співробітники Територіального центру соціального обслуговування (соціальних     послуг) відбирали предмети побуту та інтер’єру для майбутніх жителів стаціонарного відділення для людей похилого віку.               З неменшою відповідальністю й увагою ставились також і до вибору будівельних матеріалів та оздоблення, посуду та сантехніки.

14:08 08.09.2020

До відома мешканців Куцурубської громади!

Станом на 4 вересня 2020 року виявлено та підтверджено ПЛР-тестами  11 випадків інфікування в Куцурубській громаді на COVID-19. З них: 10 чол. в с. Куцуруб, 1 чол. в  с. Солончаки.

16:42 04.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора