A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область

Новини

Дата: від до Скинути

День визволення Миколаївщини від фашистських загарбників

28 березня - День визволення Миколаївщини від фашистських загарбників відзначили в старостинських округах Куцурубської сільської ради ОТГ покладанням квітів до пам'ятників загиблих воїнів у Другій світовій війни та вшануванням пам'яті хвилиною мовчання.

13:34 30.03.2020

Виїзний прийом

Згідно з графіком виїзних прийомів голова Куцурубської сільської ради Інна Василівна Копійка, заступник сільського голови Лариса Миколаївна Горгуленко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та медицини Олена Олександрівна Кельбас 20 січня 2020 року провели виїзний прийом громадян у с. Іванівка та Яселка.

11:20 21.01.2020

Засідання виконавчого комітету

17 січня 2020 року відбулось виїзне засідання виконавчого комітету в селі Солончаки.На порядок денний виносилися такі питання:

14:22 17.01.2020

Відповідь Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади з приводу публікації в газеті «Чорноморська зірка», оприлюдненої під назвою «Куцурубчан ставлять перед вибором: об’єктивність або цензура»

Згідно з законодавством України, недостовірною є інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події  та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності - неповні або перекручені. При розповсюдженні такої інформації у постраждалої сторони є право вимагати її спростування та право на надання відповіді.

18:59 14.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора