В гості до пожежних

Справжнім святом для учнів 4, 6 та 7 класів Іванівської ЗОШ І-ІІІст. імені І.Рачкова  стало відвідування 22 листопада Державної пожежно-рятувальної частини м. Очаків. Співробітниками цієї частини було проведено цікаву та змістовну екскурсію, діти мали змогу  не тільки оглянути всю техніку, а  й подивитися її зсередини: посидіти у кабіні  пожежної машини, потриматися за пожежні шланги та приміряти  одяг пожежників. Наші учні були дуже задоволені цією поїздкою і виразили щире бажання побувати тут ще не один раз!

15:37 26.11.2018

«Ми - за мир»

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.

13:21 26.11.2018

До Дня пам’яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у населених пунктах громади проведено відповідні церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Припущено Державні Прапори України, обмежено проведення розважальних заходів.

13:07 26.11.2018

Семінар для керівників загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

22 листопада 2018 року начальник відділу "Очаківське бюро правової допомоги" Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД Валерія Кутюхіна разом з працівниками Очаківської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, взяли участь у семінарі для керівників загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.    Під час заходу було роз'яснено що таке первинна правова допомога та вторинна правова допомога, категорії осіб, які можуть звернутися до бюро для складання процесуальних документів та представництва інтересів у суді та перед органами державної влади. Особливості надання вторинної правової допомоги дітям, перелік необхідних документів для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.    У рамках даного заходу було обговорено питання правопросвітництва, адже з 25 листопада по 10 грудня - 16 днів проти насильства, який спрямований на інформування громадян щодо проблематики домашнього насильства, проблем булінгу та проблеми торгівлі людьми!    Також обговорено ряд заходів, які спрямовані на запобігання та протидію данним явищам, роз'яснено види відповідальності неповнолітніх та порядок притягнення до відповідальності.

14:22 23.11.2018

Робоча зустріч начальника відділу "Очаківське бюро правової допомоги" з головою Куцурубської ОТГ

22 листопада 2018 року начальник відділу "Очаківське бюро правової допомоги" Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД Валерія Кутюхіна провела робочу зустріч з головою Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Куцурубська громада Копійкою Інною Василівною.     Під час зустрічі було обговорено надання безоплатної правової допомоги мешканцям громади, а також прийняття Програми надання БПД для забезпечення можливості доступу громадян до правової допомоги, а також підвищить правову спроможність територіальної громади.

11:13 23.11.2018

Нарада з головами ОТГ

Команда Миколаївської обласної державної адміністрації продовжує системно підходити до реалізації реформи децентралізації. Майже всі об’єднані територіальні громади, які функціонують на території області, вже на власних прикладах відчули переваги найголовнішої реформи сьогодення.

15:01 22.11.2018

Інтелектуальні змагання. Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

08:12 20.11.2018