В Куцурубі привітали ювілярів з 80-річчям

07 січня жителька села Куцуруб Шпильова Клавдія Степанівна відзначила свій ювілей, адже 80 років - це визначна подія і поважний вік. У день народження пенсіонерку прийшли привітати начальник відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями Власюк Ольга Сергіївна та голова ради ветеранів Чоков Олександр Онисимович,які вручили подарунок та побажали іменниниці зустріти ще й 90-річний ювілей. Побажали бабусі міцного здоров‘я, щастя, сил і наснаги, любові близьких та рідних. Клавдія Степанівна мала непросту долю, чесно працювала, віддавала усі сили батьківщині, і мабуть доля дарувала їй за це довге життя.  Іменинниця дякувала гостям за вітання, турботу і увагу. «Завжди приємно, що тебе пам‘ятають і не забувають» - зі сльозами на очах говорила ювілярка.

11:31 01.02.2019

Відбулися громадські обговорення

24 січня в актовому залі Куцурубської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися громадські обговорення пропозиції Очаківського міського голови про добровільне об'єднання територіальної громади м.Очаків з Чорноморською сільською об’єднаною територіальною громадою, Куцурубською сільською об’єднаною територіальною громадою, Кам'янською сільською радою, Покровською сільською радою в Очаківську міську об’єднану територіальну  громаду.

08:59 28.01.2019

"НЕХАЙ НЕРОЗМЕЖОВАНОЮ ЗАЛИШИТЬСЯ НАВІКИ!" - ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

08:39 24.01.2019

Громади Миколаївщини вчилися писати проектні заявки на отримання коштів ДФРР та МТД

18 січня на базі Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, розглядалися питання формування проектних заявок на отримання коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та міжнародної технічної допомоги (МТД). Спікер заходу – радник з регіонального розвитку Микола Дурман, учасники заходу – представники ОТГ та громадських організацій. Під час семінару говорили про основні проблеми, що виникають у громад при написанні проектних заявок та способи їх уникнення, новації ДФРР, що були запроваджені у 2017-2018 роках та можливі нововведення на 2019-20 роки. Під час практичних вправ учасники змогли побувати в ролі експертів – членів регіональних комісій з оцінювання, та провести рейтингування «живих» проектів. Під час наступної вправи їм було запропоновано відібрати п’ять проектів і сформувати для них елементи структури проектної заявки, а саме - проблему, мету, задання, заходи, результати та показники їх оцінювання.

08:27 21.01.2019

Святки в Куцурубському садочку

Святки не дарма вважаються найтривалішим і веселим святом. Адже веселощі починаються зі сходження першої зірки, а саме напередодні Різдва Христового і закінчується Водохресним купанням. Тобто святкування тривають майже два тижні, аж до 19 січня. Різдвяні святки, що пройшли в Куцурубському садочку – це не просто розвага, а , в першу чергу, долучення малят до традицій, прикмет, створених з мудрості предків і звичаї, які дотримуються не тільки заради веселощів, а й для благополуччя протягом усього року . Дітки не тільки весело провели час і відпочили від буднів, а й занурилися в історію, а також залучили в рідний дім удачу і любов.

10:53 17.01.2019

Об'єднані територіальні громади на Миколаївщині вчилися співпрацювати з засобами масової інформації

Наскільки потрібен в громаді фахівець з комунікації, як прес-службам громад зацікавити регіональні та національні ЗМІ своїми інформаціями, важливість висвітлювати ту чи іншу подію вчасно - ці та інші питання взаємодії ОТГ з засобами масової інформації були порушені під час прес-кафе з журналістами «Комунікації як серфінг або чому важливо бути на одній хвилі». Захід організований Миколаївським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. Серед запрошених спікерів – професіонали своєї справи – редактор інформаційного порталу «Преступности. НЕТ» Анатолій Чубаченко, редакторка друкованого журналу NIKLIFE Тетяна В?язникова, радник голови Миколаївської ОДА Ярослав Індиков, речниця Національної поліції в Миколаївській області Олена Бережна, продюсер національної філії Суспільного телебачення в Миколаївській області Анастасія Тімановська, журналіст, телеведуча програми «Тема дня» Катерина Лисюк.  Спікери мас-медіа охоче поділилися своїм професійним досвідом, вказали на типові помилки інформаційних текстів та висловили свої бачення того, як саме вони хочуть бачити подачу матеріалів від працівників прес-служб ОТГ.  Фахівець із зв’язків з громадськістю Куцурубської громади теж взяла участь у роботі даного заходу, де отримала практичні рекомендації від провідних журналістів регіону та запозичила певний досвід від колег інших громад.

08:29 16.01.2019

Встановлення башти Рожновського в селі Іванівка

Завдяки спільній роботі працівників підрядної організації "Бурвод", працівників ТОВ "Струмок" та депутата сільської ради Єгоренкова І.О. на протязі 3-х днів проведено поточні ремонтні роботи по встановленню водонапірної башти в с.Іванівка на загальну суму 240 000 грн. з місцевого бюджету.

13:52 14.01.2019

Щедрування в Іванівському старостинському окрузі

В Україні щедрування - це весела традція для дорослих, молоді та дітей. З гарними привітаннями до сільської ради завітали щедрувальники... Як ходили ми бродили, То щедрівочку зустріли. З нею ми прийшли до хати, Тож дозвольте щедрувати! Щастя, радості, достатку,В охорону — ангелятко! Хай приходять до оселі Друзі вірні і веселі, Море сміху і любові. Щоб усі були здорові!

13:48 14.01.2019