Засідання постійних комісій та сесії

12 грудня 2019 відбулися засідання постійних комісій з питань прав людини, законності, депутатської дфяльності і етики, промисловості, підприємства, транспорту, зв'язку та сфери послуг, з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи та з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту охорони здоров'я та соціального захисту населення.

15:42 13.12.2019

Дорогі земляки! Шановні колеги! Щиро вітаю вас з нашим спільним святом - Днем місцевого самоврядування!

Цьогорічне свято є підсумовуючим для роботи діючої ради, адже наступного року вже в жовтні на усіх нас чекають нові вибори. Тож, склад ради та виконавчих органів зазнає змін та оновлення.

14:22 07.12.2019

Інформація для любителів рибальства

Очаківська районна державна адміністрація надає рекомендовані наступні місця любительського та спортивного рибальства відповідно до листа управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області від 28.11.2019 № 1-3-6/1104-19: 1) с. Парутине, в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру; 2) с. Дніпровське, в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру; 3) с. Куцуруб, в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру.

13:16 04.12.2019

Студенти Миколаївської області запрошуються прийняти участь у соціальному конкурсі та виграти грант на навчання в розмірі 10 000 грн.

В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє конкурс для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України.  Інформація щодо конкурсу: Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс "Scholarship в Україні" для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи. Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних. Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною! Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів. Тема роботи: «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?» Дізнатися більше інформації про конкурс та подати заявку на участь можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. В заявці вкажіть ПІБ, телефон, електронну скриньку і назву навчального закладу. Готову роботу надсилайте на поштову скриньку: grant@scholarship.in.ua. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

13:08 04.12.2019

Семінар в м. Миколаєві

В місті Миколаїв в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов семінар на тему "Правові аспекти реєстрації місця проживання/перебування фізичної особи та ведення реєстру територіальних громад". Розглянули питання про порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та проблемні питання під час внесення змін в реєстраційні обліки, реєстрація територіальних громад та зміна електроноого цифрового підпису в реєстрі територіальних громад, а також правові аспекти надання адміністративних послуг з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та правові засади складання адміністративних протоколів. Відвідали семінар спеціаліст І категорії Коптєва Анна Самсонівна та спеціаліст відділу з питань мобілізації, військового обліку та реєстрації Лісовська Наталія Сергіївна та отримали сертифікати про проходження навчання.

09:59 28.11.2019

Заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору

У четверту суботу листопада не тільки Україна, а й світ згадують трагічні сторінки історії українського народу – Голодомори 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років. Найстрашнішим, штучно створеним є Голодомор 1932-1933 років, який щодня забирав життя понад 25 тисяч українців.

08:31 25.11.2019

Українська земля засівається добром працьовитими руками трударів

Сільське життя протягом віків відігравало визначальну роль у збереженні та розвитку українського народу. Упродовж тривалого й буремного історичного шляху нації село було і значною мірою залишається найважливішим джерелом і останнім прихистком національного звичаю, менталітету, культурних традицій і, зрештою, національної ідентичності українців.

11:31 18.11.2019

Роби справу чесно, з душею і твоє до тебе прийде!

8 листопада 2019 року в приміщенні концерт-холу "Юність" відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Кусковська Наталія Романівна - методист відділу освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ, отримала грамоту Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації за сумлінну працю та високий професіоналізм.

13:25 11.11.2019