Відділ соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями

Запобігання та протидія домашньому насильству

Відповідно до п.20 ч.3 статті 42 Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству» та Постанови Кабінету Міністрів України № 658 від 22.08.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів , що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» визначено координатора заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству по Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади заступника сільського голови Горгуленко Ларису Миколаївну (розпорядження № 150 від 12.04.2021 р.) також визначено відповідальних осіб за оперативне реагування та опрацювання звернень та повідомлень від осіб, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі Власюк О.С. – начальника відділу соціального захисту населення, захисту дітей та роботи з сім’ями, та старост старостинських округів громади..

14:20:46 12.04.2021

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Незважаючи на карантин та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту Вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі. Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

15:16:18 09.12.2020

Інформація щодо координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству уповноваженої особи

Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» надає інформацію щодо координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству уповноваженої особи, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства

14:11:50 13.04.2020

11:34:49 27.03.2020

День людей з обмеженими можливостями

03 листопада у Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади відзначали День людей з обмеженими можливостями. Привітали діток нашої громади солодкими наборами. Цей день є нагадування людству про турботу та милосердя. Відзначення цього дня є шаною суспільства та нагадування усім про обов’язок перед людьми , які потребують захисту та підтримки. Бажаємо всім, кому не байдужа ця проблема,сил, здоров’я та успіху, бадьорості духу і благополуччя. Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя.

11:48:12 04.12.2019

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

10:20:34 11.11.2019

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2019 року відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. В рамках цієї компанії спеціалісти відділу соціального захисту,захисту дітей та роботи з сім’ями проводили : інформаційно - роз’яснювальну роботу, тематичні бесіди, подворову роботу на тему: «Як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми».

16:37:15 18.10.2019

До уваги пільговиків

З першого жовтня в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення Кабінету Міністрів України паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова.

13:32:47 19.09.2019