A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область

Відділ соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями

Начальник відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім'ями

Власюк Ольга Сергіївна

Детальніше


Фахівець із соціальної роботи

Матієнко Ольга Дмитрівна

Детальніше

Запобігання та протидія домашньому насильству

        Відповідно до п.20 ч.3 статті 42 Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству» та Постанови Кабінету Міністрів України № 658 від 22.08.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів , що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» визначено координатора заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству по Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади заступника сільського голови Горгуленко Ларису Миколаївну (розпорядження № 150 від 12.04.2021 р.) також визначено відповідальних осіб за оперативне реагування та опрацювання звернень та повідомлень від осіб, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі Власюк О.С. – начальника відділу соціального захисту населення, захисту дітей та роботи з сім’ями, та старост старостинських округів громади..

14:20:46 12.04.2021

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

     Незважаючи на карантин та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту Вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі. Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

15:16:18 09.12.2020

Інформація щодо координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству уповноваженої особи

Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» надає інформацію щодо координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству уповноваженої особи, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства

14:11:50 13.04.2020

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО НАДАННЯ ДОПОМОГИ МАЛОЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ДОСТАВЦІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА МЕДИКАМЕНТІВ ПО КУЦУРУБСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО НАДАННЯ ДОПОМОГИ МАЛОЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ДОСТАВЦІ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА МЕДИКАМЕНТІВ ПО КУЦУРУБСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

11:34:49 27.03.2020

День людей з обмеженими можливостями

03 листопада у Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади відзначали День людей з обмеженими можливостями. Привітали діток нашої громади солодкими наборами. Цей день є нагадування людству про турботу та милосердя. Відзначення цього дня є шаною суспільства та нагадування усім про обов’язок перед людьми , які потребують захисту та підтримки. Бажаємо всім, кому не байдужа ця проблема,сил, здоров’я та успіху, бадьорості духу і благополуччя. Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя.

11:48:12 04.12.2019

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

10:20:34 11.11.2019

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2019 року відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. В рамках цієї компанії спеціалісти відділу соціального захисту,захисту дітей та роботи з сім’ями проводили : інформаційно - роз’яснювальну роботу, тематичні бесіди, подворову роботу на тему: «Як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми».

16:37:15 18.10.2019

До уваги пільговиків

З першого жовтня в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення Кабінету Міністрів України паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова. 

13:32:47 19.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора