Запобігання та протидія домашньому насильству

Дата: 12.04.2021 14:20

Відповідно до п.20 ч.3 статті 42 Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству» та Постанови Кабінету Міністрів України № 658 від 22.08.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів , що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» визначено координатора заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству по Куцурубській сільській раді об’єднаної територіальної громади заступника сільського голови Горгуленко Ларису Миколаївну (розпорядження № 150 від 12.04.2021 р.) також визначено відповідальних осіб за оперативне реагування та опрацювання звернень та повідомлень від осіб, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі Власюк О.С. – начальника відділу соціального захисту населення, захисту дітей та роботи з сім’ями, та старост старостинських округів громади..