Миколаївська область

До відома громадян

Обов’язкова ідентифікація тварин

Відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину», Закону України від 04.06.2009 р. № 1445-VI «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» запроваджується обов’язкова ідентифікація і реєстрація всіх сільськогосподарських тварин. Дія Закону поширюється на юридичних і фізичних осіб, які займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію, надають послуги штучного осіменіння та організовують виставки тварин.

14:05:48 14.01.2022

ЗВІТ старости Дмитрівського старостинського округу Куцурубської сільської ради за 2021 рік

Керуючись Констититуцією України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про добровільне об"єднання територіальних громад", Констититуцією України, Постановами Кабінету Міністрів України, Статутом Куцурубської сільської ради, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають норму діяльності, звітую про роботу Дмитрівського старостинського округу за 2021 рік.

08:46:45 14.01.2022

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення афлотоксинів у обсмажених фісташках Malatya Pazari   До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 23 грудня 2021 № 2021.7114.

08:52:39 12.01.2022

Попередження про погіршення погодних умов!

Внаслідок виходу активного циклону впродовж доби 28 грудня на території Миколаївської області очікуються значні опади у вигляді льодяного дощу, снігу та мокрого снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь (2 рівень небезпечності, ПОМАРАНЧЕВИЙ).

11:55:26 28.12.2021

ОХОРОНА ХВОЙНИХ НАСАДЖЕНЬ ВІД НЕЗАКОННИХ РУБОК ТА БЕЗУМОВНЕ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА ПІД ЧАС ТОРГІВЛІ НИМИ НА РИНКАХ ТА ПОЗА ЇХ МЕЖАМИ

14:38:46 21.12.2021