До відома громадян

УВАГА! ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА!

Відповідно до заяви Президента України про проведення в Україні земельної         реформи до кінця поточного року, а наступного року створення ринку землі.

08:41 18.09.2019

До відома населення

На виконання листа начальника Березанського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області від 02.09.2019 № 14.20.2-13/855 «Щодо якості морської води” видано розпорядження сільського голови Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади від 03.09.2019 №73 щодо тимчасової заборони купання відпочиваючих в місцях масового відпочинку р/з «Аджигольська», в зв’язку з результатами лабораторних досліджень води №003436 п.м./19 від 30.08.2019 року, що додаються.

13:55 05.09.2019

ЩЕ РАЗ ПРО СКАЗ

Сьогодні виникла реальна загроза повернення ДОМАШНЬОГО СКАЗУ (котів,собак). Тому слід, ще раз нагадати про те, звідки чатує небезпека.

15:01 28.08.2019

STOP амброзія

Амброзія полинолиста належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди не лише навколишньому природному середовищу, але й здоров’ю людини. Вона засмічує польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі.

11:20 27.08.2019

Організація і проведення навчальних зборів з військовозобов'язаними

Відповідно до ч. 9 ст. 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовозобов'язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави. Відповідно до п. 1.4. Інструкції з організації і проведення навчальних зборів з військовозобов'язаними у військових частинах і установах Збройних Сил України, затверджена Наказом Міністра оборони України № 560 від 11.11.2009 навчальні збори за метою проведення поділяються на:

08:48 13.08.2019

Порядок та підстави видачі дублікатів нотаріальних документів

Поняття "дублікат" (лат.- подвоєний) визначається як другий примірник якого-небудь документа, що має однакову з оригіналом юридичну силу. Отже, дублікат документа являє собою додатковий примірник цього самого документа з рівнозначною останньому юридичною силою. Фактично видача дубліката полягає у відтворенні тексту документа, дублікат якого видається, що спрямоване на відновлення такого документа у випадку неможливості використання останнього з певних причин. У разі втрати або зіпсування документа, посвідченого або виданого нотаріусом, за письмовою заявою осіб, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії видається дублікат втраченого документа.

09:17 09.08.2019