A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область

До відома громадян


Про дотримання карантинних обмежень

     Куцурубська сільська рада вчергове звертається до мешканців громади з проханням дотримання заходів безпеки під час карантину. Не нехтуйте правилами особистої гігієни, носіть маски, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць скупчення людей.

09:48:16 12.10.2021

Особам з інвалідністю І групи встановлено доплату до пенсії

  Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2021 № 748 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 р. № 127 ” передбачено, що з 1 липня 2021 року мінімальний розмір пенсійної виплати в осіб з інвалідністю І групи не може бути нижчим 2200 гривень.

14:31:13 02.08.2021

Управління юстиції направляє перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Миколаївського районного нотаріального окугу Миколаївської області

Про надання інформації Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса), далі – Управління юстиції, повідомляє, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19.07.2020 «Про утворення та ліквідацію районів» до Миколаївського району (з адміністративним центром у місті Миколаїв) входять території Березанської селищної, Веснянської сільської, Воскресенської селищної, Галицинівської сільської, Коблівської сільської, Костянтинівської сільської, Куцурубської сільської, Миколаївської міської, МішковоПогорілівської сільської, Нечаянської сільської, Новоодеської міської, Ольшанської селищної, Очаківської міської, Первомайської селищної, Радсадівської сільської, Степівської сільської, Сухоєланецької сільської, Чорноморської сільської, Шевченківської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України, які на даний час охоплюються компетенцією нотаріусів Миколаївського районного нотаріального округу Миколаївської області. З метою інформування населення, Управління юстиції направляє перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Миколаївського районного нотаріального округу Миколаївської області. Додатково роз’яснюємо, що мешканці Миколаївського району, з питання вчинення нотаріальних дій, мають право звернутися до будь-якої державної нотаріальної контори чи до будь-якого приватного нотаріуса із зазначеного нижче переліку.                                                                                                                                                  Державні нотаріальні контори:

14:30:30 22.07.2021

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

 Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули не менше 24 місяців страхового стажу, або минуло не менше 24 місяців після призначення/попереднього перерахунку пенсії.

15:13:54 21.05.2021

Прийняття спадщини дитиною

Малолітня, неповнолітня, недієздатна особа, а також особа, цивільна дієздатність якої обмежена, вважаються такими, що прийняли спадщину, якщо не було подано заяву про відмову від прийняття спадщини (ч. 4 ст. 1268 ЦКУ).

11:42:09 11.05.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

                   Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято  постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

13:38:11 06.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора