До відома громадян

ПОВІДОМЛЕННЯ

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 03.03.2020 року №11.42-3/2/3479 «Щодо заборони на ввезення в Україну з Китайської Народної Республіки домашніх тварин (собак, котів, тощо), диких м’ясоїдних тварин» повідомляє.

11:04:30 03.04.2020

Як захистити бджіл від пестицидів

В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гостріше стає проблема охорони та захисту бджіл від отруєнь. Через недотримання правил застосування пестицидів дуже часто виникають масові отруєння бджолиних родин та інших корисних комах.

10:00:47 02.04.2020

Оолошення

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Очаківське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.

11:59:53 23.03.2020

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.

10:57:10 13.03.2020

Порядок та способи зняття арешту з розрахункових рахунків під час виконавчого провадження

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець зобов’язаний вживати  передбачений  цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

11:36:45 03.03.2020