До відома громадян

Правова допомога поруч! Як отримати безоплатну правову допомогу?

Безоплатна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

13:49:17 01.07.2020

Допомога по частковому безробіттю на період карантину

У зв'язку з проведенням карантинних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 для підтримки малого і середнього підприємництва внесено зміни до Закону України "Про зайнятість населення" та надається допомога по частковому безробіттю на період карантину. Відповідно до статті 47-1 Закону України "Про зайнятість населення" допомога по частковому безробіттю надається центрами зайнятості застрахованим особам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, за зверненням роботодавця для її виплати працівникам. Сума допомоги по частковому безробіттю на період карантину надається роботодавцям у томц числі фізичним особам-підприємцям, які є застрахованими особами, із числа суб'єктів малого та середнього підприємництва на строк зупинення (скорочення) діяльності, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину. Роботодавець або фізична особа-підприємець, який є застрахованою особою, може звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва.

15:42:19 19.06.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО НЕАВТОРИЗОВАНОГО Е 410 (КАРАГЕНАНУ) ЖЕЛЕЙНИХ ЦУКЕРКАХ

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2020.2338 стосовно ризику задухи, в результаті споживання неавторизованого Е 410 (карагенану) желейних цукерках (Jelly mini cup), що експортувались з Тайваню (виробник: Tsang Lin Industries Ltd, експортер: Asia Express Food BV) через Нідерладнди до країн-членів ЄС та України (отримувач: ФОП Тен Світлана Миколаївна, Люстдорфська дорога, 58-б, кв. 660, Київський р-н, м. Одеса, 65088, zakusi1986@gmail.com).

12:00:10 19.06.2020

ІЗ 3 ЧЕРВНЯ «НЕДІЮЧИМ» ФОПАМ НАДАНО МОЖЛИВІСТЬ СПИСАННЯ НЕДОЇМКИ ІЗ ЄСВ ЗА 2017-2020 РОКИ

Пункт 5 розділу I Закон України “Про внесеннDLYA FOTO - Із 3 червня «недіючим» ФОПам надано можливість списання недоїмки із ЄСВ за 2017-2020 рокия змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників” від 13.05.2020 року № 592-IX набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тобто, з 03.06.2020 р. є можливість «списати» суми недоїмки, нараховані платникам ЄСВ з числа ФОП на загальній системі та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01.01.2017 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що оподатковується ПДФО.

15:38:44 18.06.2020

Як визнати заповіт недійсним

Заповіт – це розпорядження, зроблена на випадок смерті, яке укладається у передбаченій законом формі, містить призначення спадкоємця (стаття 1233 ЦКУ).

10:04:38 15.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ) ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЯК СІМЕЙНІ ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА, У ВЛАСНОСТІ ЯКИХ ПЕРЕБУВАЄ П’ЯТЬ І БІЛЬШЕ КОРІВ!

УВАГА! Якщо у власності господарства перебуває від п’яти корів молочного напряму продуктивності і Ви бажаєте скористатися державною підтримкою, Вам необхідно до 01 липня поточного року ідентифікувати та зареєструвати в Єдиному державному реєстрі тварин худобу відповідно до вимог чинного законодавства. За кожну наявну станом на 01 липня 2020 року корову з державного бюджету виплачується дотація у розмірі 5 000 грн!!! Крім цього, сімейні фермерські господарства мають право на додаткову фінансову підтримку через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Довідки за телефонами департаменту: (0512) 37-78-05, 37-78-35, 37-74-02.

15:50:31 12.06.2020