До відома громадян

Україна зобов'язалася сортувати сміття

З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

14:02 20.09.2018

Новації в процедурі визнання фізичної особи недієздатною

5 грудня 2017 року набули чинності зміни до Цивільного процесуального кодексу України, які змінили процедури визнання фізичної особи недієздатною. Зміни, із дня набуття чинності, змінили процедуру визнання фізичної особи недієздатною. Визнання фізичної особи недієздатною тягне за собою низку важливих правових наслідків. Передусім з моменту виникнення недієздатності припиняються численні права та обов'язки, які виникли раніше і є триваючими.

08:46 18.09.2018

Домашнє насилля: куди звернутися по допомогу та яке покарання очікує на агресора – консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

13:06 10.09.2018

Консультація Міністра юстиції України Павла Петренка

Збільшено мінімальний розмір аліментів на одну дитину. Чи готові органи юстиції до запровадження цих положень та як здійснюватиметься контроль за цільовим витрачанням аліментів – консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

08:48 04.09.2018

Виїзд за кордон дитини, яка проживає у неповній родині – консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Доброго дня, пане міністре! Знаю, що в кінці серпня почне діяти спеціальна процедура виїзду за кордон з дитиною, яка після розлучення батьків проживає з одним з батьків. Збираюся у вересні поїхати із сином за кордон на море. Підкажіть, будь ласка, що мені треба робити – по крокам. Дякую!

11:39 27.08.2018