До відома громадян

Анонімне онлайн опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

16:09:54 18.01.2024

Результати громадського обговорення з питань перейменування вулиць на території Куцурубської сілської територіальної громади

Відповідно до розпорядження Куцурубського сільського голови від 20.10.2023 № 75 «Про проведення громадського обговорення з питань  перейменування вулиць на території Куцурубської сілської територіальної громади» було проведено  відповідне громадське обговорення у формі надання письмових пропозицій, рекомендацій  та зауважень (у тому числі в електронному вигляді). Протягом двох місяців приймались пропозиції з обов’язковим обґрунтуванням внесеного варіанту.

14:57:30 20.12.2023

Про надання мінеральних добрив

Інформуємо, що Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7,0 тис українським агровиробникам мінеральні добрива для весняної посівної – 2024. Загалом через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 14,0 тис тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2,0 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

10:27:18 03.11.2023

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!

Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.

09:42:12 28.09.2023

ШАХРАЙСТВО ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ рф В УКРАЇНУ

З початку повномасштабного вторгнення, українці всіма силами допомагають ЗСУ та особам, які постраждали внаслідок злочинів рф, але шахраї не втрачають можливості отримати "Легкі гроші". Наразі шахрайські дії розраховані та спрямовані на тих, хто знаходячись в розпачі та скорботі, будуть згодні на всі умови аби знайти свого родича, зняти житло або відправити посилку до родичів, які перебувають у тимчасовій окупації.

10:03:02 15.09.2023