A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

До відома громадян


В Україні діє державний портал розшуку дітей «Діти війни»

«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Данні щодня оновлюють правоохоронні органи. Тут ви можете повідомити:

15:02:40 21.11.2022

“БЕРЕЖИ СЕБЕ”

В межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/en/berezhy-sebe/). Її мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії. З цією метою у рамках співпраці МОЗ та “INSCIENCE” було розроблено п’ять сюжетів: 1. Бережи себе, бо у твоїй пам’яті ще так багато місця для нового (Мозок людини може вмістити приблизно 2,5 мільйона гігабайтів інформації. Цього вистачить на пів мільярда українських пісень).  

15:12:30 16.11.2022

Подяка за постійну підтримку мешканців громади

 Сьогодні Куцурубська громада отримала хліб і консерви від Всесвітньої    Продовольчої  Програми ООН (WFP). Продукти отримали мешканці  сіл Куцуруб, Іванівка, Яселка, Острівка, Матросівка, Червоне Парутине . 

14:12:08 11.11.2022

Як шукати вакансії на Порталі вакансій медичних працівників МОЗ

   Нещодавно Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій   медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з пропозиціями, що розміщені на порталі, можна за посиланням https://work.moz.gov.ua  

11:16:04 01.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора