До відома громадян

Виселення з квартири наймача

Громадянам України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, гарантуються свобода пересування та вільний вибір місця проживання на її території, за винятком обмежень, які встановлені законом (ст.. 2 Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». У відповідності до ст.9 Житлового кодексу РСР ніхто не може бути виселений із займаного жилого приміщення або обмежений у праві користування жилим приміщенням інакше як з підстав і в порядку, передбачених законом. Житлові права охороняються законом, за винятком випадків, коли вони здійснюються в суперечності з призначенням цих прав чи з порушенням прав інших громадян або прав державних і громадських організацій.

15:55 18.02.2019

Порядок голосування на виборах Президента України

Голосування проводиться 31 березня 2019 року з 8 до 20 години без перерви. На закордонних виборчих дільницях голосування відбувається за місцевим часом країни, де утворено ці дільниці. Для отримання виборчого бюлетеня для голосування в день виборів Президента України (в день повторного голосування) (далі – виборчий бюлетень) члену дільничної виборчої комісії надається один із зазначених документів, який підтверджує особу та громадянство України:

14:29 15.02.2019

Про подання електронних декларацій посадових осіб  органів місцевого самоврядування на сайті  Національного агентства з питань запобігання корупції.

Увага!!! Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування та прирівняних осіб, депутатів Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

09:33 14.02.2019

ШЛЯХИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН ЖИТЛОМ

У Миколаївській області діє Комплексна соціально-економічна програма забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки, затверджена рішенням Миколаївської обласної ради від 21.12.2017 № 23.

14:20 11.02.2019