Миколаївська область

Загальна інформація про КНП "Куцурубський ЦПМСД" (код ЄДРПОУ 40947501)

Комунальне некомерційне підприємство

«Куцурубський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Куцурубської сільської ради

об’єднаної територіальної громади

Заклад створено рішенням № 6 ХVІІ сесії  І  скликання від 12.10.2016 року Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади  та отримано ліцензію  МОЗ України на медичну практику за Наказом №20 від 12.01.2017 року.

З впровадженням з 2018 року медичної реформи первинної ланки надання ПМД населенню, прийнято рішення № 3 ХVІІ сесії  ІI  скликання від 18.04.2018 року  Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади про реорганізацію закладу у комунальне некомерційне підприємство (КНП) .  Після вирішення всіх організаційних питань 10 липня 2018 року  офіційно внесені зміни у  Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Ліцензія МОЗ України на медичну практику (нова):

наказ № 1467 Міністерства охорони здоров'я України від 09.08.2018 р.

Договір з НСЗУ: укладений 15 серпня 2018 року

Акредитація: проведена обласною акредитаційною комісією при управлінні охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації у 2019 році та присвоєно наказом №881-Л від 30 жовтня 2019 р. другу категорію переглянути.

Затверджена  чисельність населення громади – 7995 осіб, якому надається медична допомога за спеціальностями:  загальна практика-сімейна медицина,  терапія.

Спеціалізація:

провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, загальна практика – сімейна медицина, терапія;  за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: лікувальна справа,  сестринська справа,  акушерська справа,  лабораторна справа (клініка) за місцем провадження діяльності

Головний лікар: Цапліна Людмила Георгіївна

Головний бухгалтер: Кирильчук Ольга Володимирівна