Регуляторні акти - рішення сільської ради

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань в даному розділі оприлюднюються проекти регуляторних актів - рішень  сесій Куцурубської  сільської ради об’єднаної територіальної громади

Обговорення проекту регуляторного акту - рішення сесії - Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік

Обговорення проекту регуляторного  акту - рішення сесії Куцурубської  сільської ради об’єднаної територіальної громади ІІ скликання: «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади»

14:41:53 22.05.2021

Повідомлення про обговорення проектів регуляторних актів - рішень сесії Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади ІІІ скликання (2021)

Обговорення проектів регуляторних  актів - рішень сесії Куцурубської  сільської ради об’єднаної територіальної громади ІІІ скликання:

15:20:46 06.05.2021

аналіз регуляторного впливу (надалі – Аналіз) розроблений на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» і визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення Куцурубської сільської ради ОТГ  "Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади" як регуляторного акту.

13:57:23 23.04.2021