Цивільний захист

Штабні навчання

24 вересня 2019 року проведені штабні навчання місцевого рівня з органами управління та силами цивільного захисту Куцурубської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.

09:00 26.09.2019

ДІЇ  під час рятування потерпілих на водних об’єктах та надання домедичної допомоги

1. Утоплення та інші нещасні випадки виникають під час купання осіб, які страждають на серцево-судинні та інші захворювання, при загибелі морських та річкових суден, порушенні правил поведінки на воді, знесиленні (наприклад, під час тривалого запливу в холодній воді), отриманні травми при пірнанні, у стані алкогольного сп’яніння, від різкої зміни температур при зануренні у воду після перегріву на сонці тощо.

15:45 12.06.2019