Цивільний захист

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ВЛІТКУ

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах.

09:21:54 28.05.2019

Ліс як місце відпочинку й туризму

Ліс - найпривабливіше місце для відпочинку й туризму. Після великого й гамірного міста так приємно поринути в лісову тишу, відпочити від спеки, насолодитися прохолодою, наситити організм киснем, відчувши неймовірний лісовий аромат від різнотрав'я та різноманіття дерев. Нога ступає м'яким лісовим грунтом, очі придивляються до того, що росте на землі під деревами, - раптом трапляться ягоди чи гриби. Приємно милуватися лісовими квітами. Літають і співають птахи, можна зустріти й звірів.

08:45:33 28.05.2019

Спалювання листя, сміття, сухостою це небезпечно і заборонено

У першу чергу, варто пам’ятати, що спалювання листя, сміття, сухостою найбільше шкодить тим, хто його палить, тобто людям та всім тим, хто вдихає цей дим. За підрахунками, при згоранні 1 тони листя утворюється 9 кг мікрочастинок пилу, які під час вдихання осідають у дихальних органах людини, а також 3 кг чадного газу, який, зв’язуючись із гемоглобіном крові, блокує постачання кисню до тканин. Разом з димом вивільняються пестициди та радіонукліди. В тліючому без доступу кисню димі виділяється небезпечна хімічна сполука бензопірен, яка викликає онкологічні захворювання.

09:58:18 11.04.2019

Безпека на дорозі - безпека життя

Щодня, виходячи з будинку, люди навіть не замислюються, наскільки небезпечно ходити пішки. Наїзди на пішоходів є найсерйознішим видом дорожньо-транспортних пригод, людина від зіткнення з транспортним засобом отримує множинні травми, часом не сумісні з життям.

14:03:47 04.02.2019

Переохолодження

Патологічний стан виникає, коли людина довгий час перебуває в умовах зниженої температури і втрачає набагато більше тепла, ніж виробляє. Температура тіла падає нижче необхідної для підтримки нормального обміну речовин і функцій організму. Загальне переохолодження організму відбувається тоді, коли температура тіла стає нижчою ніж його фізіологічна межа – 35оС.

15:03:16 12.12.2018

Підготовка до епідеміологічного сезону по грипу 2018-2019 років

Епідсезон захворюваності на грип в Україні розпочнеться з жовтня 2018 року та триватиме до травня 2019 року. Згідно з опублікованим прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірусами, які ймовірно будуть циркулювати в Україні у новому епідсезоні, є:

15:33:56 11.12.2018