Миколаївська область

Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі для зручності громадян розміщуються різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України  з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

Соціальна реклама до 30-ї річниці незалежності України

На виконання доручення облдержадміністрації від 09.07.2021 № 3174/05-35/2-21 до листа Міністерства культури та інформаційної політики України від 09.07.2021 № 7885/5.11.3 з метою реалізації загальнонаціональної інформаційної кампанії відзначення 30-ї річниці незалежності України просимо розмістити зовнішню друковану соціальну рекламу (біл-борди, сіті-лайти та інше).                                                                         Електронні макети соціальної реклами знаходяться за відкритим посиланням:  fex.net/ru/s/4vf9vxd.

12:01:18 23.07.2021

Порядок стягнення аліментів із боржника, який відбуває покарання у місцях позбавлення волі

Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Батько та мати мають рівні права та обов’язки по відношенню до своїх дітей.

13:36:10 21.07.2021

Перерахунок пенсій з 1 липня 2021 року

З 01.07.2021 органами Пенсійного фонду України в Миколаївській області проведено перерахунок пенсії відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму .

14:03:43 19.07.2021

З червня розпочався перехідний період запровадження е-лікарняних

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

14:20:30 30.06.2021

Права донорів в Україні

Донорство крові та компонентів крові - добровільний акт людини, що полягає у донації крові та/або компонентів крові для подальшого використання їх для трансфузії, виготовлення лікарських засобів, медичних виробів або використання у наукових дослідженнях.

10:31:05 14.06.2021