Миколаївська область

Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі для зручності громадян розміщуються різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України  з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

Відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян

Відповідно до статті 24 Закону України "Про звернення громадян" громадяни, особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.

09:43:32 25.11.2020

Оголошення щодо роботи відділу «Очаківське бюро правової допомоги» під час карантинних заходів

У зв’язку з розповсюдженням на території України коронавірусної хвороби COVID-19, з метою запобігання його поширення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 956 від 13 жовтня 2020 року «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», постанови Кабінету Міністрів України  №255 від 02.04.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України №211 від 11.02.2020 року», повідомляємо, що з 02.11.2020 року прийом відвідувачів  відділу «Очаківське бюро правової допомоги» здійснюватиметься у безконтактній формі (через інтернет-засоби комунікації, у телефонному режимі, через поштову скриньку для звернень, яка розміщена на другому поверсі ).

08:53:59 17.11.2020