Пенсійний фонд України

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщених осіб

Фізична ідентифікація внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО), яка одержує пенсію через поточний рахунок в установі акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, проводиться кожні шість місяців з дня проведення попередньої фізичної ідентифікації.

14:53:02 25.07.2024

Як подати онлайн-заяву про надання соціальної послуги натуральної допомоги

Соціальна послуга натуральної допомоги надається людині, потерпілій внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, шляхом виплати щомісячної грошової компенсації вартості заходів, необхідних для надання соціальної послуги натуральної допомоги (Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438).

12:58:43 24.07.2024

З липня Пенсійний фонд України виплачує нові види допомог

З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах: одноразову грошову винагороду особам, яким надано звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.

08:48:59 18.07.2024

Розширено функціонал кабінету страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду України

На виконання постанови Уряду від 05.06.2024 № 650 "Деякі питання бронювання військовозобов'язаних під час воєнного стану" Пенсійним фондом України забезпечено інформаційну взаємодію між реєстром застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування (РЗО) та Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

13:21:49 08.07.2024

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує

Згідно з  постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 № 1395 «Про реалізацію експериментального проекту з удосконалення порядку взяття на облік ветеранів війни і надання їм пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу» на Пенсійний фонд України покладені повноваження щодо прийняття та опрацювання спрощеної заяви від ветерана війни або одного із членів його сім’ї, а також прийняття рішення; збирання, систематизацію і зберігання отриманої за результатами експерименту інформації; внесення інформації про осіб зі складу домогосподарства та членів сімей осіб, зібраної Пенсійним фондом України в процесі реалізації експериментального проекту, та інформації про нараховані та виплачені пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, до Реєстру осіб, які мають право на пільги.

08:27:12 01.07.2024

Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії

Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв згідно із ст. 40 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”( далі - Закон № 1058).

14:08:02 18.06.2024