Пенсійний фонд України

До уваги страхувальників!

11:37:13 10.11.2023

Шановні громадяни!

Для оперативного вирішення питань щодо призначення/перерахунку/виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат ви можете звернутись за  оновленими телефонами “гарячих ліній”, які працюють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

11:35:40 10.11.2023

Підтвердження стажу роботи внутрішньо переміщеним особам показаннями свідків

Стаж роботи за відсутності документів у разі, коли підприємства, установи, організації або їх правонаступники розміщуються (розміщувалися) на тимчасово окупованій російською федерацією території України, в районі проведення антитерористичної операції або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, а також на територіях територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають/перебували в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також у разі, коли майно (документи) підприємств, установ, організацій або їх правонаступників (незалежно від місця їх реєстрації на території України) розташоване на території України та/або пошкоджене чи знищене внаслідок воєнних (бойових) дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, за умови документального підтвердження пошкодження чи знищення майна (документів) можна підтвердити за допомогою свідків.

11:14:59 03.11.2023

Інформація про субсидію на опалювальний період з'явиться в особистому кабінеті на порталі Фонду в листопаді

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком на опалювальний сезон розраховується з 1 жовтня по 30 квітня.

11:11:37 03.11.2023

Право на встановлення пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”

Громадянам України, які мають значні заслуги у сфері державної, громадської діяльності, досягнення в галузі науки, культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури й спорту тощо, призначається пенсія за особливі заслуги перед Україною.

14:59:43 12.10.2023

Шановні громадяни!

Якщо у вас виникли питання щодо призначення/перерахунку/виплати пенсій, житлових субсидій та пільг, страхових виплат ви можете звернутись за  оновленими телефонами “гарячих ліній”, які працюють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

12:38:43 05.10.2023

Заяву про надання соціальної послуги догляду вдома можна подати он лайн

Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438.

13:05:41 15.09.2023

11:34:54 12.09.2023