Миколаївська область

Ремонт водопровідної мережі

КСКП «Гілея» заплановано роботи по капітальному ремонту водопровідної мережі в селі Куцуруб по вулиці Пілієва. Передбачається заміна металевого трубопроводу, що знаходиться у незадовільному стані, на поліетиленовий. Загальна протяжність водопровідної мережі, що підлягає капітальному ремонту – 6,25 кілометрів на загальну суму один мільйон триста тисяч гривень.

16:01:11 04.11.2021

З 20 по 24 вересня 2021 року Куцурубська сільська рада взяла участь у п’ятиденному тренінгу по управлінню ризиками надзвичайних ситуацій для громад. Тренінг проводився Миколаївською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки Національного комітету Товариства Червоного Хреста України та Данського Червоного Хреста.

14:56:22 29.09.2021

Куцурубська сільська рада щиро дякує Ігнатенку Євгенію Олександровичу

Куцурубська сільська рада  щиро дякує Ігнатенку Євгенію Олександровичу депутату Миколаївської обласної ради за надану допомогу в придбанні для дитячого садочка «Зірочка»: системи очистки води «Зворотній осмос», холодильника та матеріалів для проведення теплої води  до дитячих мийних  раковин для дитячого садочка «Зірочка»

12:30:25 23.09.2021

Завершено ремонт дорожнього покриття по вулиці Кутузова в с.Куцуруб, що веде до дитячого садочка

В с.Куцуруб завершено ремонт дорожнього покриття ділянки вулиці Кутузова. Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримки народного депутата України Олександра Пасічного та його помічника Ігоря Кликова. Дякуємо за увагу до проблем громади. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім?я процвітання рідного краю.

11:50:44 23.09.2021

СБУ проведе на Миколаївщині антитерористичні навчання

З 8 по 10 червня 2021 року на території Миколаївської області регіональною Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області будуть проведені триденні антитерористичні навчання.

11:17:55 07.06.2021

Дякуємо за те, що з розумінням поставилися до нашого заклику вийти на суботники з благоустрою та санітарного очищення сіл громади

Дякую всім, хто відгукнувся на проведення місячника з благоустрою та санітарного очищення сіл громади. Коронавірусна епідемія ось уже другу весну вносить корективи в наше повсякденне і святкове життя. Ми вже звикли до відсутності масових заходів, з розумінням і обережністю, дотримуючись санітарних норм і вимог та  намагаючись не привертати багато учасників, проводимо зустрічі, наради, виробничі збори.

13:12:23 01.05.2021