Події

Нарада керівників структурних підрозділів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019

30 липня 2018 року відбулася нарада керівників структурних підрозділів на чолі з заступником сільського голови Куцурубської ОТГ Горгуленко Л.М. з підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

11:20 30.07.2018

Відзначення Дня Матері

Мама – це все ! Один із найбільш зворушливих і близьких серцю кожної людини є День Матері. Адже мама – це та стіна, той фундамент, підтримка, які дають змогу встояти, втриматись. Ніхто так не порадіє і не поплаче з нами як мама. Вона сонце і небо. Бо саме мати дає життя і веде по життю.

14:07 14.05.2018

Турнір по настільному тенісу в Іванівському Старостинському окрузі

З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 5 травня у приміщенні Іванівського будинку культури відбувся ІІ етап турніру по настільному тенісу присвячений Дню примирення і пам’яті. Організатором якого була староста сіл Іванвки та Яселки Яковенко О. А.

16:06 07.05.2018