Миколаївська область

Події

Щовесни, коли тануть сніги І на рясті просяє веселка Повні сил і живої снаги Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Кожна нація, якій пощастило відкрити і висловити свою творчу ідентичність, своє глибинне самопізнання, базу національної культури, осягнула це могутнім словом свого національного пророка. Серед тих щасливих, вибраних народів є і ми, українці. І ось чому. Поляки дістали Міцкевича, німці – Гете, англійці мають Шекспіра, італійці – Данте. а ми, українці, пишаємось Тарасом Шевченком.  Він, безсмертний  для нашого народу – явище  унікальне,  неординарне. Тому все, що з ним пов’язане, дороге нам і рідне.

15:54:42 10.03.2021

Виїзний прийом сільського голови

23 лютого 2021 року сільський голова  Копійка І.В. та заступник сільського голови Горгуленко Л.М. провели виїзний  прийом громадян у с. Дмитрівка, с. Солончаки, с.Дніпровське, с. Парутине згідно графіку .

09:05:36 24.02.2021

Нарада керівників структурних підрозділів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019

30 липня 2018 року відбулася нарада керівників структурних підрозділів на чолі з заступником сільського голови Куцурубської ОТГ Горгуленко Л.М. з підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

11:20:07 30.07.2018

Відзначення Дня Матері

Мама – це все ! Один із найбільш зворушливих і близьких серцю кожної людини є День Матері. Адже мама – це та стіна, той фундамент, підтримка, які дають змогу встояти, втриматись. Ніхто так не порадіє і не поплаче з нами як мама. Вона сонце і небо. Бо саме мати дає життя і веде по життю.

14:07:50 14.05.2018

Турнір по настільному тенісу в Іванівському Старостинському окрузі

З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 5 травня у приміщенні Іванівського будинку культури відбувся ІІ етап турніру по настільному тенісу присвячений Дню примирення і пам’яті. Організатором якого була староста сіл Іванвки та Яселки Яковенко О. А.

16:06:30 07.05.2018