ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ!

Куцурубська сільська рада, провівши поховання нашого односельця Губенка Олександра,   висловлює щиру подяку небайдужим  жителям села Куцуруб, які надали посильну допомогу.

13:42:33 15.03.2024

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КУЦУРУБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

16 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради. Куцурубський сільський голова Інна Копійка винесла на розгляд виконкому дев’ять питань. В умовах воєнного стану частина питань стосувалася схвалення заходів направлених на організацію роботи громади з забезпечення гуманітарною допомогою, покращення матеріального стану малозабезпечених громадян, забезпечення своєчасного сповіщення про повітряну небезпеку та інші. Всі ці заходи потребують відповідного фінансування з бюджету сільської ради.

17:19:17 17.06.2022

Ремонт водопровідної мережі

КСКП «Гілея» заплановано роботи по капітальному ремонту водопровідної мережі в селі Куцуруб по вулиці Пілієва. Передбачається заміна металевого трубопроводу, що знаходиться у незадовільному стані, на поліетиленовий. Загальна протяжність водопровідної мережі, що підлягає капітальному ремонту – 6,25 кілометрів на загальну суму один мільйон триста тисяч гривень.

16:01:11 04.11.2021

З 20 по 24 вересня 2021 року Куцурубська сільська рада взяла участь у п’ятиденному тренінгу по управлінню ризиками надзвичайних ситуацій для громад. Тренінг проводився Миколаївською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки Національного комітету Товариства Червоного Хреста України та Данського Червоного Хреста.

14:56:22 29.09.2021

Куцурубська сільська рада щиро дякує Ігнатенку Євгенію Олександровичу

Куцурубська сільська рада  щиро дякує Ігнатенку Євгенію Олександровичу депутату Миколаївської обласної ради за надану допомогу в придбанні для дитячого садочка «Зірочка»: системи очистки води «Зворотній осмос», холодильника та матеріалів для проведення теплої води  до дитячих мийних  раковин для дитячого садочка «Зірочка»

12:30:25 23.09.2021

Завершено ремонт дорожнього покриття по вулиці Кутузова в с.Куцуруб, що веде до дитячого садочка

В с.Куцуруб завершено ремонт дорожнього покриття ділянки вулиці Кутузова. Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримки народного депутата України Олександра Пасічного та його помічника Ігоря Кликова. Дякуємо за увагу до проблем громади. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім?я процвітання рідного краю.

11:50:44 23.09.2021