Ремонт водопровідної мережі

Дата: 04.11.2021 16:01

КСКП «Гілея» заплановано роботи по капітальному ремонту водопровідної мережі в селі Куцуруб по вулиці Пілієва. Передбачається заміна металевого трубопроводу, що знаходиться у незадовільному стані, на поліетиленовий. Загальна протяжність водопровідної мережі, що підлягає капітальному ремонту – 6,25 кілометрів на загальну суму один мільйон триста тисяч гривень.

02.07.2021 року оголошено тендерну закупівлю необхідних матеріалів для проведення ремонтних робіт. Двічі проводилися відкриті торги, які завершилися 19.10.2021р. Комунальне підприємство розпочало роботи по заміні водопровідної мережі від башт Рожновського до центральної магістралі. Враховуючи погодні умови осінньо-зимового періоду, роботи по укладці водопровідної мережі по вулиці Пілієва будуть проведені весною 2022 року.