ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ!

Дата: 15.03.2024 13:42

Куцурубська сільська рада, провівши поховання нашого односельця Губенка Олександра,   висловлює щиру подяку небайдужим  жителям села Куцуруб, які надали посильну допомогу.

Дякуємо за великодушність, чуйність і доброту:

Родині Бойченко Любові, Демі Вірі,  Ахрамєєвій Анастасії, Садичку Володимиру, Фастюку Олегу, Печерських Тетяні, Осінцевій Тетяні, Пілієвій Інні, Бойченко Ірині,  Архипчук Ніні, Кунашенко Любові,  родині Стефанії Матієнко,  Русак Галині,  Кармановій Тетяні,  Климчук Галині, Балдич Антоніні, Руденко Зінаїді, Омельченко Олені, Косінчуку Сергію,  Беседіну Василю,  Кубишкіній Розалії,  Дрофишин Жанні, Соколовій Ользі,   Яворській Тетяні, Середі Лесі,  Гаджидіран  Світлані, Пішеніній Наталії, Бойченко Олені,  Гончаровій Тетяні,   Сайновій Олені!

Окремо висловлюємо подяку керівництву ТОВ «АГРОФІРМА «ЛИМАНСЬКИЙ»  за своєчасну і таку необхідну допомогу по забезпеченню  підвезення односельців до місця поховання Олександра.

У  наш нелегкий час, коли людей, що  потребують турботи і  допомоги стає все більше і більше, дуже важливо, що є небайдужі, здатні сприймати чужі проблеми як свої.