Дата: 29.09.2021 14:56

Фото без опису З 20 по 24 вересня 2021 року Куцурубська сільська рада взяла участь у п’ятиденному тренінгу по управлінню ризиками надзвичайних ситуацій для громад. Тренінг проводився Миколаївською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки Національного комітету Товариства Червоного Хреста України та Данського Червоного Хреста.

На тренінгу було проведено навчання за програмою:

• перша допомога;
  • перша психологічна допомога;
  • управління ризиками надзвичайних ситуацій.

По закінченню тренінгу учасники отримали сертифікати встановленого зразка.

Окрім цього, учасники взяли участь у польових навчаннях, які проводилися 25 вересня у м. Очаків на міжрегіональному рівні за участю представників Данського Червоного Хреста, органів цивільного захисту, співробітників Товариства Червоного Хреста України та Національного комітету Товариства Червоного Хреста.