Обговорення проекту регуляторного акту - рішення сесії - Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік

Дата: 22.05.2021 14:41

Обговорення проекту регуляторного  акту - рішення сесії Куцурубської  сільської ради об’єднаної територіальної громади ІІ скликання: «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади»

Відповідно статті 143 Конституції України, пункту 24, 28 частини 1 статті 26, пункту 1 статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» із змінами та доповненнями, Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України із змінами та доповненнями, враховуючи висновок постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, та з метою приведення місцевих податків і зборів на території сільської ради до норм чинного законодавства,  сільська рада:

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Додаток 1 до проекту рішення

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік

Для обоговерення (пропозиції та зауваження):

Адреса: с. Куцуруб, вул. Очаківська, буд. 120, Миколаївська обл., Миколаївський район

e-mail адреса: ksrs@ukr.net

Контактні телефони: 05154-94-2-31