Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік

Дата: 26.05.2021 18:02

Регуляторний орган – Куцурубська сільська рада об’єднаної територіальної громади.

Розробник документа – виконавчий комітет Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади», підготовлений відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 308 від 11.03.04 (зі змінами та доповненнями).

Переглянути повний текст документа {Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної}

Обговорення проекту регуляторного акту - рішення сесії - Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік