A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Куцурубська громада - офіційний сайт
Миколаївська область, Очаківський район

Новини

Виїзний прийом

Згідно з графіком виїзних прийомів голова Куцурубської сільської ради Інна Василівна Копійка, заступник сільського голови Лариса Миколаївна Горгуленко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та медицини Олена Олександрівна Кельбас 20 січня 2020 року провели виїзний прийом громадян у с. Іванівка та Яселка.

11:20 21.01.2020

Засідання виконавчого комітету

17 січня 2020 року відбулось виїзне засідання виконавчого комітету в селі Солончаки.На порядок денний виносилися такі питання:

14:22 17.01.2020

Відповідь Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади з приводу публікації в газеті «Чорноморська зірка», оприлюдненої під назвою «Куцурубчан ставлять перед вибором: об’єктивність або цензура»

Згідно з законодавством України, недостовірною є інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події  та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності - неповні або перекручені. При розповсюдженні такої інформації у постраждалої сторони є право вимагати її спростування та право на надання відповіді.

18:59 14.01.2020

Засідання сесії

24 грудня відбулась остання в поточному році сесія Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади, до порядку денного якої було винесено 25 проектів рішень.

09:54 28.12.2019

Вражаюче поповнення

Цілий автопарк нової техніки нещодавно придбала Куцурубська об’єднана територіальна громада. Таке поповнення відбулось вперше за десятки останніх років. Старожили кажуть, що такої кількості новеньких тракторів та сучасних пристроїв одночасно не  бачили ще з радянських часів, коли транспорт поступав за разнорядкою згори.

21:03 16.12.2019

Встановлення люків на водопровідні колодязі

На виїзному прийомі в селі Парутине жителі села підняли питання стосовно відкритих водопровідних колодязів, що не мають люків. А це в свою чергу є загрозою життю та здоров'ю дітей та дорослих, які можуть у будь-який час потрапити у відкритий колодязь та зазнати травм. За кошти місцевого бюджету відремонтовано колодязі та встановлено 15 кришок. Роботи виконав житель села Парутине Гирченко Олег Вікторович під керівництвом старости сіл Парутине, Прибузьке, Каталине Ільїна Всеволода Олександровича.

10:41 16.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень