Новини

Кожна з малечку дитина має право на родину. На любов, на піклування, на щасливе існування

Найпершим суспільним середовищем дитини є дошкільний навчальний заклад, основним завданням якого, на думку завідувача Шереметової Л.Г., є соціальна адаптація дитини до умов життя в товаристві незнайомих людей.

14:07 14.12.2018

Заходи з благоустрою

Заходи з благоустрою - це постійна робота, яку потрібно виконувати щодня. Так, 08.12 2018 року на території старостинського округу в с.Іванівка (Покровка) по вулиці Суворова завдяки небайдужим жителям села здійснено ямковий ремонт дороги. Велике щире дякуємо тим, хто погодився прийняти участь: Пішеніну Олександру і його синам Віталію та Руслану за надання власного транспорту в перевезенні буту, Марценюк Юрію, Даценко Віталію, Лісовському Станіславу, Ляхову Олегу, Яровенко Сергію, Сошенко Олександру, Бондаренко Ользі , Степанчук Геннадію.

10:58 10.12.2018

10 кроків до генерала

04 грудня у Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст імені І.Рачкова  було проведено спортивно-розважальну гру «10 кроків до генерала» , яка була присвячена Дню Збройних Сил України.

15:52 06.12.2018

Про результати ІІ етапу олімпіад з математики, ІКТ та української мови

02 грудня на базі Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформаційних технологій та української мови та літератури.

08:35 03.12.2018

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

08:33 03.12.2018

Тиждень початкових класів у Солончаківській школі

«Ми різні - в цьому наше багатство, ми разом - в цьому наша сила» - ці слова супроводжували учнів  Солончаківського НВК  протягом Тижня початкових класів, організований вчителями  початкових класів: Дудник Ж.А., Вовченко Т.М.,Мусієнко В.Г.

15:22 30.11.2018

Перемога в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя»

17 листопада в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» взяв участь зразковий ансамбль естрадного танцю «Мозаїка Ольвії» (керівник Яна Кіянцева) Парутинського Палацу культури Куцурубської сільської ради ОТГ, в якому посіли призове 3 місце.

08:16 30.11.2018

Відбулось засідання Ради регіонального розвитку Миколаївщини

27 листопада, у Миколаєві відбулось засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області, в якій взяли участь керівництво області, голови районних державних адміністрацій, голови об’єднаних територіальних громад, депутати різних рівнів.

14:58 28.11.2018