Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді

15 листопада 2018 року  Кельбас О.О.,начальник відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ взяла участь у практичному семінарі-тренінгу «Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді», модераторами якого стали експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеїтосманов та Войцех Мархлєвський.

11:42 19.11.2018

Участь у індукційному пролонгованому семінарі для керівників методичних установ

15 листопада 2018 року завідуючий методичним кабінетом відділу з питань ОМСКМ Куцурубської сільської ради ОТГ Рудай А.В. взяла участь в обласному індукційному пролонгованому семінарі «Формування регіонального науково-методичного середовища в умовах реформування системи освіти: інноваційні підходи до організації методичної роботи з педагогічними кадрами».

11:41 19.11.2018

Відзначили День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята 16 листопада у приміщенні  Палаца культури с. Парутине відбулися урочистості. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Тому в залі зібралися представники усіх цих шанованих професій.

09:37 19.11.2018

Вручення бейбі-бокса

02  листопада 2018 року голова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Інна Василівна Копійка разом з начальником відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями Ольгою Сергієвною Власюк  вручили Пипко Анастасії , жительці села Куцуруб спеціальний дитячий набір baby box.                           Такі набори в Україні видаються сім'ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року. Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п'яти тисяч гривень. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, бебі-бокс також місте інформаційний матеріали, який допоможе батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.

13:56 02.11.2018

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в Куцурубському ЗДО "Зірочка"

Життя в сучасних умовах потребує від наших малюків вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у них знань, тим більше небезпеки з боку зовнішнього світу. Піклуючись про дітей, люблячи, оберігаючи їх, дорослі хочуть, щоб вони виросли здоровими, але, на жаль, виникають ситуації, коли дитина залишається один на один з небезпекою.Тому ми повинні виховувати в дітях обачливість і обережність. Не можна залякувати , правильніше час-від-часу розповідати про різні нещасні випадки, пояснювати небезпеку, яку таять в собі необдумані вчинки, доводити помилковість сумнівних уявлень про героїзм. А ще краще навчити орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим більше у дитини знань, тим менше небезпеки з боку оточуючого середовища.       З 22 по 26 жовтня педагоги ЗДО «Зірочка» Куцурубської ОТГ провели «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» із залученням дітей до різних форм роботи у цікавій і доступній формі: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та  їх розв’язання.      На закінчення тижня, педагоги провели заняття-тренінг «SOS» на якому наші "чомучки" практично вправлялись у негайному реагуванні на надзвичайні ситуації.      Потрібно зазначити, що такі змістовні заходи , які були проведені під час тижня безпеки , приносить велику користь для наших дітей. Малята усіх вікових груп отримали та закріпили знання, уміння і практичні навички з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації, отримали гарні уроки морального виховання. Дошкільнята – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити їх безпеці життєдіяльності , розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

15:24 30.10.2018

Заходи до дня визволення України від фашистських загарбників

26 жовтня, напередодні 74 – ої річниці від дня визволення України від фашистських загарбників, в Дмитрівському НВК відбувся урочистий захід «Листи з небуття», підготовлений учнями 11 класу на чолі із класним керівником Руснаком Дмитром Володимировичем та педагогом – організатором Довбнею Ольгою Ярославівною.       Трагічні події Другої Світової війни були пов'язані із сучасними воєнними діями на сході України.

11:26 25.10.2018