Новини

Засідання круглого столу з обговорення та формування Перспективного плану розвитку на 2019-2021 рр.

В приміщенні Куцурубської публічної  бібліотеки відбулось засідання круглого столу з обговорення та формування Перспективного плану розвитку на 2019-2021 рр. в Куцурубській ОТГ.  На засіданні були присутні представники органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів, депутати сільської ради. Внесена пропозиція - розвиток комунального господарства «Гілея»: придбання лінії  прессу гранулювання виробництва паливних палет;  переведення закладів соціальної сфери на альтернативні види палива.  Придбання міні асфальтного заводу.

11:22 11.01.2019

Світом Миколай мандрує радість дітворі дарує…

Справжній Святий Миколай спустився з небес і завітав до діточок Куцурубського ЗДО « Зірочка» Куцурубської ОТГ . Безмежно раді дошкільнята зустріли його піснями та віршами.       На довгоочікуване свято усіх дітлахів , вже традиційно , з солодкими подарунками, завітав помічник улюбленого дідуся малечі, директор ТОВ « Лиманський» Корнієнко Петро Григорович.       Щоб свято здійснилося , а мрії та сподівання малюків справдилися, постарався колектив садочка, батьки та Бондаренко В.І .      І нехай кожен з нас , не тільки в свята, а й у прості будні, з особливою щирістю, дарує своїм ближнім посмішки й радість, творить добро!!! Щоб добра казка дитинства жила в серцях людей до самої старості!!!

08:51 20.12.2018

Відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ

14 грудня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради ОТГ  Були розглянуті наступні питання:  1. Про  хід виконання бюджету  Куцурубської сільської ради  об’єднаної територіальної громади за січень-листопад 2018 року.

15:11 14.12.2018

Кожна з малечку дитина має право на родину. На любов, на піклування, на щасливе існування

Найпершим суспільним середовищем дитини є дошкільний навчальний заклад, основним завданням якого, на думку завідувача Шереметової Л.Г., є соціальна адаптація дитини до умов життя в товаристві незнайомих людей.

14:07 14.12.2018

Заходи з благоустрою

Заходи з благоустрою - це постійна робота, яку потрібно виконувати щодня. Так, 08.12 2018 року на території старостинського округу в с.Іванівка (Покровка) по вулиці Суворова завдяки небайдужим жителям села здійснено ямковий ремонт дороги. Велике щире дякуємо тим, хто погодився прийняти участь: Пішеніну Олександру і його синам Віталію та Руслану за надання власного транспорту в перевезенні буту, Марценюк Юрію, Даценко Віталію, Лісовському Станіславу, Ляхову Олегу, Яровенко Сергію, Сошенко Олександру, Бондаренко Ользі , Степанчук Геннадію.

10:58 10.12.2018

10 кроків до генерала

04 грудня у Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст імені І.Рачкова  було проведено спортивно-розважальну гру «10 кроків до генерала» , яка була присвячена Дню Збройних Сил України.

15:52 06.12.2018