Новини

Семінар для керівників загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

22 листопада 2018 року начальник відділу "Очаківське бюро правової допомоги" Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД Валерія Кутюхіна разом з працівниками Очаківської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, взяли участь у семінарі для керівників загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади.    Під час заходу було роз'яснено що таке первинна правова допомога та вторинна правова допомога, категорії осіб, які можуть звернутися до бюро для складання процесуальних документів та представництва інтересів у суді та перед органами державної влади. Особливості надання вторинної правової допомоги дітям, перелік необхідних документів для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.    У рамках даного заходу було обговорено питання правопросвітництва, адже з 25 листопада по 10 грудня - 16 днів проти насильства, який спрямований на інформування громадян щодо проблематики домашнього насильства, проблем булінгу та проблеми торгівлі людьми!    Також обговорено ряд заходів, які спрямовані на запобігання та протидію данним явищам, роз'яснено види відповідальності неповнолітніх та порядок притягнення до відповідальності.

14:22 23.11.2018

Робоча зустріч начальника відділу "Очаківське бюро правової допомоги" з головою Куцурубської ОТГ

22 листопада 2018 року начальник відділу "Очаківське бюро правової допомоги" Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД Валерія Кутюхіна провела робочу зустріч з головою Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Куцурубська громада Копійкою Інною Василівною.     Під час зустрічі було обговорено надання безоплатної правової допомоги мешканцям громади, а також прийняття Програми надання БПД для забезпечення можливості доступу громадян до правової допомоги, а також підвищить правову спроможність територіальної громади.

11:13 23.11.2018

Нарада з головами ОТГ

Команда Миколаївської обласної державної адміністрації продовжує системно підходити до реалізації реформи децентралізації. Майже всі об’єднані територіальні громади, які функціонують на території області, вже на власних прикладах відчули переваги найголовнішої реформи сьогодення.

15:01 22.11.2018

Інтелектуальні змагання. Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

08:12 20.11.2018

Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді

15 листопада 2018 року  Кельбас О.О.,начальник відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської сільської ради ОТГ взяла участь у практичному семінарі-тренінгу «Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді», модераторами якого стали експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеїтосманов та Войцех Мархлєвський.

11:42 19.11.2018

Участь у індукційному пролонгованому семінарі для керівників методичних установ

15 листопада 2018 року завідуючий методичним кабінетом відділу з питань ОМСКМ Куцурубської сільської ради ОТГ Рудай А.В. взяла участь в обласному індукційному пролонгованому семінарі «Формування регіонального науково-методичного середовища в умовах реформування системи освіти: інноваційні підходи до організації методичної роботи з педагогічними кадрами».

11:41 19.11.2018

Відзначили День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята 16 листопада у приміщенні  Палаца культури с. Парутине відбулися урочистості. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Тому в залі зібралися представники усіх цих шанованих професій.

09:37 19.11.2018