Вчителю! Вклонюсь тобі доземно…

День вчителя – перше осіннє свято, яке завжди приносить із собою для дорослих – ностальгію за щасливими шкільними роками, для дітей – змогу подумати про те, яку роль відіграє шкільний вчитель в їхньому житті, а у всіх – щиру повагу до цієї благородної професії.

13:12 08.10.2018

Засідання комісії з питань ЖКГ, депутатської діяльності

05 жовтня в приміщенні сільської ради відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, а також постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

14:52 05.10.2018

Засідання бюджетної комісії, комісії з питань освіти

04 жовтня в приміщенні будинку культури відбулось засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, а також постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту охорони здоров'я та соціального захисту населення.

13:58 04.10.2018

В дитсадку закінчили ремонт

Закінчився ремонт харчоблоку та водопровідної системи  у  ЗДО "Зірочка" .  01 жовтня вихованці пішли до оновленого садочка.

11:40 01.10.2018

Свято до дня добра, поваги у Дмитрівці

30 вересня в Дмитрівському сільському клубі відбулося свято до дня добра, поваги, дня ветерана. Теплими словами привітали присутніх сільський староста Горбенко А.А. та фахівець з соціальних питань Ващишин О.І. Учасники художньої самодіяльності під керівництвом завідуючої сільським клубом Довбньою О.Я., підготували міні-концерт.

11:46 30.09.2018

"Бібліотека збирає друзів"

21 вересня у читальній залі Куцурубської публічної бібліотеки відбулася святкова програма «Бібліотека збирає друзів», присвячена Всеукраїнському дню бібліотек. Ведуча заходу – директор КЗ Куцурубської сільської ради ОТГ «Куцурубська публічна бібліотека» Бурдига – Ніколаева Т.О. розповіла про славне минуле бібліотеки, згадала першу завідуючу Алєксеєнко Марію Архипівну, бібліотекарів - Скрипник Галину Іванівну, Ставнічу Аллу Володимирівнуа, Юраш Галину Василівну, Гузар Надію Генадїівну, Паранюк Любов Мирославівну, Матієнко Ольгу Дмитрівну. Саме ці люди стояли біля витоків створення бібліотеки, кожен з них вніс часточку в її розвиток. Це вони присвятили цій, на перший погляд, простій і тихій, а насправді нелегкій, праці деякий період свого життя.      Вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи в районі внесла Білостецька Наталія Федорівна, яка 30 років свого життя віддала рідній бібліотеці, перетворивши свій заклад на справжній осередок культури. Неодноразово ставала переможцем багатьох конкурсів, була нагороджена багаточисленними грамотами і дипломами.     В стінах  бібліотеки у гармонії співіснують протилежності: молоде покоління і досвідчене, сучасність і традиції, навчання і дозвілля. Частими нашими гостями якої є талановиті поети, письменники, музиканти, і просто цікаві особистості. Але в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити і інтереси. Бо найбільше чим пишається бібліотека нині – це читачем. Тож були відзначені дипломами та подарунками найкращі з них.

15:00 21.09.2018