Подарунки до Дня святого Миколая

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

15:36 17.12.2021

Інформація  про Програму Президента України –  надання допомоги "єПідтримка"  (виплати по 1000 грн)

Інформація про Програму Президента України – надання допомоги "єПідтримка" (виплати по 1000 грн)

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

09:12 17.12.2021

На території Миколаївської області  продовжує діяти  «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що  Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. 24 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.

12:12 01.12.2021