Хто зможе отримати 6500 грн допомоги від держави та як це зробити

Дата: 07.03.2022 19:45

Фото без описуГроші можуть отримати жителі 12 областей.
Українці, які втратили роботу через напад Росії, можуть отримати допомогу від держави під час війни.
Розмір її – 6500 гривень, а оформляється вона через Дію за аналогією з "ковидною тисячею", йдеться у відповідному розпорядженні уряду.
Отримати гроші можна з 7 березня 2022 р.
На цю допомогу можуть претендувати:
1. Діючі ФОП 1-4 групи, які сплатили ЄСВ за IV квартал 2021 року або в цілому за минулий рік.
2. Усі наймані працівники, за яких сплатили ЄСВ за IV квартал 2021 року або в цілому за минулий рік – крім працівників бюджетних установ, фондів загальнообов'язкового державного страхування та Державної служби.
До переліку областей, де діятиме програма, увійшли: Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та Київ.
Офіційно Мінцифри досі не оприлюднило алгоритм отримання коштів. Але вже відомо, що оформлення буде здійснюватися через "Дію" за принципом єПідтримки.